ТМ Nexans отримала престижну нагороду від Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір Року» в Україні!

ТМ Nexans отримала престижну нагороду від Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір Року» в Україні!

8 грудня підбивалися підсумки престижного конкурсу «Вибір Року» в самих різних номінаціях - від фармацевтики до нерухомості, серед яких визначилась краща «електрична тепла підлога» в Україні. І в своїй ніші кращою для українців і експертного журі стала ТМ Nexans!

Поряд з такими іменитими переможцями, як ТРЦ GULLIVER, УКРБУД, LG Electronics, ДАРНИЦЯ, KARCHER, нагороду з рук Василіси Фролової отримував директор компанії «Розумний Дім» В'ячеслав Ніконов. "Я щасливий. Вже 6-ий рік поспіль українці голосують за теплу підлогу Nexans, як за лідера якості в системах електрообігріву. Ми дійсно робимо все можливе, щоб в їх будинках було тепло і затишно"- зазначив В'ячеслав.

COTY 2018 0132

Свій позитивний відгук висловив зі сцени незмінний ведучий церемонії Юрій Горбунов: «У минулому році під час розіграшу один з подарунків (комплект теплої підлоги Nexans - "Розумний Дім") дістався і мені. Тому тепер у мене також тепло, завдяки Nexans».

Команда «Розумного Дому», яка була присутня на нагородженні, прийняла рішення знову презентувати комплект теплої підлоги ведучим - на цей раз подарунок отримала Василіса Фролова, яка якраз робить ремонт у квартирі.

COTY 2018 0640

Від початку до кінця церемонія фонтанувала позитивними емоціями, які підігрівалися виступами таких виконавців, як «KAZKA», Арсен Мірзоян, Kola. А під завісу публіку «запалила» спеціально запрошена італійська і французька співачка In-Grid. 

COTY 2018 0693

Довідка:

Міжнародний фестиваль-конкурс «Вибір року» проходить в Україні щорічно, починаючи з 2001 року. За час існування проекту медаль і титул товару / послуги "N1 в Україні" отримали понад 500 торгових марок.

ТОВ «Розумний Дім» - єдиний постачальник нагрівального кабелю ТМ Nexans в Україні. Виробник продукції групи ТМ Profi (Profitherm, Profitherm / Eko, Profitherm Slims, ProfiSystem)

Веб-сайт - rdim.ua

ТОВ "Розумний Дім" в соціальних мережах: www.facebook.com/RazumniyDom 

Компанія Nexans є одним із світових лідерів у кабельній індустрії і володіє понад 100 заводами по всьому світу. На нагрівальні секції Nexans в системах «тепла підлога» діє 20 років повної гарантії.