Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Комплекти захисту від протікання й потопу

Комплекти Аквасторож являють собою готові набори для швидкого монтажу систем антипотопу й захисту від протікання.

Комплектуючі захисту під протікання й потопу

Комплектуючі Аквасторож являют собою складові елементі системи захисту від потопу та протікання.

Потоп в будинку або квартирі — це завжди несподівана неприємність. У непридатність приходить техніка, меблі, цінні для нас речі. Що вже говорити про дорогий ремонт, в який господарі вклали багато часу і грошей. Крім того, в багатоповерхових будинках страждають і квартири, розташовані на нижніх поверхах. «Незначна» побутова подія, викликана старою сантехнікою або залишеним відкритим краном, перетворюється в лихо вселенського масштабу. Здавалося б, захисту від потопу не існує. Адже передбачити, звідки чекати протікання, нам не під силу. Передбачити не можна, але запобігти потопу можна цілком.
І допоможе в цьому «Аквасторож» — інноваційна система захисту від протікання і затоплення. І це не просто данина моді. Така система контролю протікання води дійсно дуже ефективна. Її основне призначення — захист від затоплення. Із цим завданням система справляється на всі 100%. Вона захищає житло від потопу, а господарів — від необхідності усувати його наслідки.

Принцип роботи Системи антизатоплення

Система «Аквасторож» включає в себе наступні елементи:
  • датчики;
  • кульові електрокрани;
  • контролер.

Датчики встановлюються на підлозі в тих місцях, де ймовірність виникнення протікання найбільша. Як правило, це кухня, ванна і санвузол. Кульові крани монтують на труби водопостачання. Керуючий пристрій, або контролер, кріпиться в будь-якому зручному місці, де відносна вологість не перевищує 70%.
Працює вся ця система дуже просто: як тільки вода потрапляє на датчик, він відразу надсилає сигнал на контролер, а той перекриває всі крани, блокуючи тим самим водопостачання в квартирі або будинку. Все дуже просто і зручно.
Система захисту від протікання води повністю безпечна. Працює вона від батарейних блоків. Одного комплекту вистачає на термін від 3 до 9 років. У режимі очікування система від протікання води споживає мінімум енергії, зате в потрібний момент вона спрацьовує незалежно від того, наскільки заряджені батареї.

Купівля і установка Системи антизатоплення

Купити «Аквасторож» і монтувати його можна як під час ремонту, так і після нього. Провід можна прокласти під плінтусом або між швами плитки. За бажанням ви можете вибрати бездротову систему, в якій датчик взаємодіє з контролером за допомогою радіосигналу. У будь-якому випадку надійний захист від протікання води буде гарантований.
Систему «Аквасторож» купити не складе труднощів. Зробити це можна на сайті нашого магазину. Тут можна придбати як дротові, так і бездротові системи захисту від протікання, готові набори і окремі компоненти до неї. Система нагадує конструктор і її легко можна змінити і доповнити, поліпшивши тим самим функціональність. Розмір кранів також може бути різним.
Система захисту від протікання «Аквасторож» поставляється в 9 різних варіантах комплектації. Між собою вони відрізняються наявністю додаткових модулів, кількістю і характеристиками кранів і датчиків. Це дозволяє придбати комплект, який найкраще підійде в конкретних умовах. Що стосується вартості таких систем, то ціна «Аквасторож» залежить від моделі і можливостей системи. У будь-якому випадку вартість системи буде виправдана при першому ж перекритті води. Вашому будинку або квартирі буде гарантовано надійний захист від протікання води.