Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Одножильний гріючий кабель

Одножильний кабель призначений для обігріву поверхні шляхом підключення обох його кінців до мережі.

Двухжильний гріючий кабель

Двухжильний кабель має дві жили: одну гріючу (робочу) та другу живлячу, котра підключається до мережі.

Тонкий гріючий кабель

Тонкий кабель призначений для монтажу під будь-яку керамічну поверхню з мінімальним підйомом рівня підлоги.

Саморегулюючий гріючий кабель

Саморегулюючий кабель являється оптимальним рішенням для організацій систем антиобледеніння, сніготанення та інших рішень для обігріву.

 • Бухта Кабеля Nexans Defrost Pipe
  Саморегульований Кабель

  Nexans Defrost Pipe Cable

  399 грн.
 • Саморегулирующиеся Кабель Profitherm LSR-PB
  Саморегульований Кабель

  ProfiTherm LSR-PB Cable

  219 грн.
 • Саморегулирующийся кабель Thermon KSR
  Саморегульований Кабель

  Thermon KSR

  1400 грн.
 • Саморегулирующийся кабель Thermon BSX
  Саморегульований Кабель

  Thermon BSX

  600 грн.
 • Саморегулирующийся кабель Thermon HTSX
  Саморегульований Кабель

  Thermon HTSX

  1480 грн.
 • Саморегулирующийся кабель Thermon RGS
  Саморегульований Кабель

  Thermon RGS

  1400 грн.
 • Саморегулирующийся кабель Thermon BSX FOJ
  Саморегульований Кабель

  Thermon BSX FOJ

  780 грн.
 • Саморегулирующийся кабель ML&H Co. MHL 2CR
  Саморегульований Кабель

  ML&H Co. MHL 2CR

  306 грн.

Зовні нагрівальний кабель нічим не відрізняється від силового, він такий же гнучкий і має захисну оболонку. Однак основне завдання кабелю для теплої підлоги — перетворювати постійний струм в тепло з максимальною ефективністю, що і формує різницю у внутрішній конструкції.

Існує три різновиди нагрівального кабелю:
 • Одножильний. Складається з однієї нагрівальної жили, вкритої оболонкою, захисного екрану і зовнішньої ізоляції. У одножильного кабелю немає кінцевої муфти, так як обидва його кінці повинні бути підключені до терморегулятора — в цьому і полягає основна складність монтажу, яка вимагає точних розрахунків довжини кабелю і кроку укладання.
 • Двожильний. Від одножильного відрізняється тільки кількістю жил — їх дві (фаза-нуль), і обидві покриті захисною оболонкою. Двожильний кабель дорожчий, але простіший в монтажі (не потрібно другий кінець підводити до регулятора) і безпечніший: електромагнітні поля обох жил протидіють один одному, а завдяки захисному екрану випромінювання зводиться до природного.
 • Тонкий кабель flex. Це різновид двожильного нагрівального кабелю з тонкою, від 3,5 до 4 мм, конструкцією (наприклад, Nexans Millicable Flex і Warme Twin Cable Flex). Використовується для монтажу без стяжки, в основному під плитку в шар плиткового клею. Ціна тонкого кабелю вище інших видів, але різниця повністю перекривається відсутністю додаткових витрат під час укладання.

Види обігріву на основі нагрівального кабелю

Нагрівальний резистивний термокабель купити можна для різних цілей: обігріву дахів, доріжок і тротуарів, захисту труб від замерзання, в теплицях, приміщеннях для тварин та ін. Але найпоширеніший варіант — це системи теплих підлог, які за цільовим призначенням можна розділити на два типи: додатковий обігрів; основний обігрів.
Додатковий, або комфортний, обігрів встановлюється, якщо є основні джерела тепла в будинку або квартирі — центральне опалення, котлове опалення, електричні нагрівачі. У таких системах температура нагріву контролюється по температурі підлоги: датчик монтується в підлогу разом з кабелем, передає інформацію терморегулятору, де її може побачити і відрегулювати користувач.
При основному обігріві кабельні теплі підлоги використовуються як єдине джерело тепла, тобто все приміщення обігрівається тільки кабельною системою. Обігрів регулюється вже не по нагріванню підлоги, а по температурі в самому приміщенні. Для цього використовуються два датчика: основний — датчик температури повітря, який і буде регулювати загальне тепло, і додатковий — датчик температури підлоги для захисту і теплового кабелю, і підлогового покриття від перегріву.

Три поради, як обрати нагрівальний кабель для теплої підлоги

 1. Чітко визначте мету обігріву — основний або додатковий. Від цього буде залежати потужність і необхідна кількість кабелю для теплої підлоги. При основному обігріві тепла підлога повинна покривати не менше 75% площі всього приміщення, щоб прогріти повітря повністю в будь-яку погоду. Довжина кабелю буде розраховуватися на основі цієї площі.
 2. Врахуйте вид підлогового покриття. Під дерево, лінолеум, ковролін та схожі покриття рекомендується брати одно- або двожильний теплий кабель для укладання в стяжку: так він буде захищений від перегріву, а покриття — від передчасного зносу. Якщо ж ви плануєте укладати теплу підлога під плитку, кращий варіант — це тонкий кабель flex або нагрівальні мати на його основі. Їх можна укладати відразу в плитковий клей, що здешевить монтаж і підвищить швидкість нагріву підлоги.
 3. Якщо сумніваєтеся, зверніться за допомогою до фахівців. Електричні теплі підлоги — це найбільш довговічний і безпечний для здоров’я і майна вид обігріву. Але для цього систему потрібно правильно розрахувати і змонтувати: прорахувати потужність з урахуванням тепловтрат, крок укладки, площу секції і так далі. Якщо ви не впевнені хоча б по одному з пунктів, краще звернутися за консультацією до професіоналів і вже разом вирішити, який термокабель вам варто купити.

Пам’ятайте, що в інтернет-магазині «РДмаркет» ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію з нагрівальних кабелів, а також викликати фахівців для виміру і монтажу.