Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Термостат сенсорный MCD5-1999-R1P3
Сенсорний Терморегулятор

MCD5-1999-R1P3

3300 грн.
Сенсорный программируемый термостат MILLITEMP 2 Фото 1
Сенсорний Терморегулятор

MILLITEMP 2

5700 грн.
Сенсорный терморегулятор OCD5–1999
Сенсорний Терморегулятор

OJ OCD5–1999

6285 грн.
Сенсорный терморегулятор OCD6-1999 Фото 1
Сенсорний Терморегулятор

OJ OCD6-1999

5826 грн.

Сенсорні терморегулятори — один з різновидів цифрових термостатів для регулювання температури теплої підлоги. Від інших моделей вони відрізняються наявністю екрану, відсутністю кнопок і сенсорним управлінням. Це сучасні моделі, які стануть естетичним доповненням до будь-якого інтер’єру.

Режими обігріву сенсорних терморегуляторів

Як правило, всі сенсорні моделі — це програматори, тобто мають функцію програмування режимів роботи теплої підлоги під особливості життя користувача. Програматори не тільки спрощують управління, зводячи «ручний» вплив до мінімуму, а й економлять електроенергію. У різних виробників режими можуть відрізнятися налаштуваннями, назвами та іншими характеристиками, однак загальний функціонал залишається приблизно однаковий.

До основних режимів належать:
  • Обігрів за графіком. Дає можливість точно відрегулювати обігрів під конкретний час перебування користувача в приміщенні. Наприклад, в будні дні вказати час, коли всі мешканці знаходяться поза домом, і звести обігрів в ці години до мінімуму. Або, навпаки, підвищити температуру на ніч, щоб прогріти приміщення з економією за рахунок нічного тарифу на електроенергію, або рано вранці, перед пробудженням.
  • Ручний режим. Дозволяє внести правки в програму одноразово, без застосування в подальшому. Це зручно, коли плани на день змінюються, і ви не хочете повністю перебудовувати програму.
  • Режим «Відпустка». Стане в нагоді, якщо ви відправляєтеся в довгу поїздку. Потрібно просто внести дати від’їзду та приїзду, і сенсорний регулятор спрацює автоматично: самостійно вимкне обігрів на вказану кількість днів, а по їх завершенню — включить його на бажану температуру або запустить основну програму.

Також є можливість повністю перейти на ручне управління, налаштувати постійний обігрів на мінімальній температурі для запобігання замерзанню та інші функції, які роблять сенсорний терморегулятор не просто стильним, а й корисним девайсом. В інтернет-магазині Rdmarket терморегулятори сенсорні представлені від торгових марок Nexans (Норвегія), OJ Electronics (Данія), Profitherm Eko (Україна).