Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Представник
Інтернет-магазин RDMarket

Представник

Nexans в Україні

Купити зараз

ТМ Nexans отримала престижну нагороду від Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір Року» в Україні!

в Новини, Кейси

8 грудня підбивалися підсумки престижного конкурсу «Вибір Року» в самих різних номінаціях - від фармацевтики до нерухомості, серед яких визначався кращий «електричний тепла підлога» в Україні. І в своїй ніші кращою для українців і експертного журі стала ТМ Nexans!

Поряд з такими іменитими переможцями, як ТРЦ GULLIVER, УКРБУД, LG Electronics, ДАРНИЦЯ, KARCHER, нагороду з рук Василіси Фролової отримував директор компанії «Розумний Дім» В'ячеслав Ніконов. «Я щасливий. Вже 6-ий рік поспіль українці голосують за теплі підлоги Nexans, як за лідера якості в системах електрообігріву. Ми дійсно робимо все можливе, щоб в їх будинках було тепло і затишно» - зазначив В'ячеслав.

Свій позитивний відгук висловив зі сцени незмінний ведучий церемонії Юрій Горбунов: «Того року під час розіграшу один з подарунків (комплект теплої підлоги Nexans - прим.« Розумний Дім ») дістався і мені. Тому тепер і у мене тепло, завдяки Nexans».

Команда «Розумного Дому», яка була присутня на нагородження, прийняла рішення знову презентувати комплект теплої підлоги ведучим - на цей раз подарунок отримала Василиса Фролова, що робить ремонт в квартирі.

Від початку до кінця церемонія фонтанировала позитивними емоціями, які підігрівалися виступами таких виконавців, як «KAZKA», Арсен Мірзоян, Kola. А під завісу публіку «запалила» спеціально запрошена італійська і французька співачка In-Grid.

Довідка:
  • Міжнародний фестиваль-конкурс «Вибір року» проходить в Україні щорічно, починаючи з 2001 року. За час існування проекту медаль і титул товару / послуги "N1 в Україні" отримали понад 500 торгових марок.
  • ТОВ «Розумний Дім» - єдиний постачальник нагрівального кабелю ТМ Nexans в Україні. Виробник продукції групи ТМ Profi (Profitherm, Profitherm / Eko, Profitherm Slims, ProfiSystem)
  • Веб-сайт - rdim.ua
  • ТОВ "Розумний Дім" в соціальних мережах: www.facebook.com/RazumniyDom
  • Компанія Nexans є одним зі світових лідерів у кабельній індустрії і володіє понад 100 заводами по всьому світу. На нагрівальні секції Nexans в системах «тепла підлога» діє 20 років повної гарантії.