Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Соединительная Клипса и Зажимы Profitherm Slims
Монтажні Матеріали

Клипсы ProfiTherm Slims

30 грн.
Битумная Изоляция Profitherm Slims
Монтажні Матеріали

Изоляция ProfiTherm Slims

7 грн.
Монтажные муфты для саморегулирующегося кабеля
Монтажні Матеріали

Монтажні муфти

378 грн.
Комплект монтажных муфт
Монтажні Матеріали

Комплект монтажних муфт

249 грн.
Крепеж Косичка
Монтажні Матеріали

Кріплення Косичка

72 грн.
Крепежи системы антиобледенения
Монтажні Матеріали

Кріплення системи антиобледеніння

12 грн.
Монтажная лента для теплого пола
Монтажні Матеріали

Монтажна стрічка для теплої підлоги

40 грн.
Гофротруба 9/12
Монтажні Матеріали

Гофротруба 9/12

8 грн.
Пенополистирол Техноплекс
Монтажні Матеріали

Пінополістирол Техноплекс

42 грн.

Електричні теплі підлоги — одні з найбільш простих в установці систем комфортного підігріву. Встановити кабельну секцію може навіть людина з мінімальною підготовкою, якщо озброїться інструкцією, яка додається до кабелю, і вивчить технологію монтажу в відео- або текстовому форматі. Велика частина комплектуючих вже додається до кабелю, якщо ви купуєте готовий набір, але вони також продаються і окремо на випадок, якщо ви вирішили купити відрізний кабель, пошкодили матеріали в процесі монтажу або якщо їх не вистачило для вашого приміщення.

Необхідні комплектуючі для електричного обігріву

Пінополістирол Техноплекс. Це теплоізоляційні плити з екструзійного полістиролу, які рекомендується встановлювати для зменшення тепловтрат в приватних будинках і квартирах. Підходить як для холодних (лоджія, коридор, балкон), так і для теплих (кухня, ванна кімната, спальня) приміщень. Монтажна стрічка. Металева стрічка з гнучкими хомутами для кріплення нагрівального кабелю. Закріплюється в зоні обігріву так, щоб хомути були в одному напрямку. Зверху, перпендикулярно до напрямку стрічки, розкладається кабель з кроком укладання 7,5, 10, 12 см. Довжина стрічки підбирається відповідно до площі обігріву.
Гофрована труба. Використовується для монтажу датчика температури підлоги в стяжку. Необхідна для захисту датчика від вологості, розчину стяжки і зручного вилучення його з готової підлоги при поломці. Крім теплих підлог нагрівальні кабелі використовуються і в системах антиобледеніння і сніготанення, тобто для обігріву дахів, ринв, труб, тротуарів, пандусів та в інших місцях, де можуть утворюватися полій і бурульки.

Для таких систем основними матеріалами монтажу, крім кабелю і зовнішнього терморегулятора, будуть:
  • «Косичка». Кріплення нагрівального кабелю для труб. Плаский фіксатор для установки кабелю на дах.
  • Комплекти муфт для підготовки відрізного нагрівального кабелю і з’єднання його з «холодним кінцем» — силовим кабелем підключення до електромережі.

Комплекти муфт на резистивні і саморегульовані кабелі відрізняються. Кількість і тип монтажних матеріалів, які будуть потрібні при установці, прораховуються на етапі проектування систем, розрахунку довжини кабелю, розподілу площі по зонам обігріву.