Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Термостат сенсорный MWD5-1999-R1P3 (WIFI) Фото 1
WiFi Терморегулятор

MWD5-1999-R1P3 (WIFI)

6489 грн.
Термостат сенсорный OWD5-1999-RUP3 (WIFI)
WiFi Терморегулятор

OWD5-1999-RUP3 (WIFI)

7464 грн.
Электронный терморегулятор Profitherm WiFi Onyx(Black)
WiFi Терморегулятор

Profitherm WiFi Onyx (Black)

3318 грн.
Электронный терморегулятор Profitherm WiFi (White)
WiFi Терморегулятор

Profitherm WiFi Onyx (White)

3318 грн.

Будь-яка інженерна система прагне бути зручною для користувача. Особливо важливо це для повсякденних пристроїв і механізмів, які впливають на побутовий комфорт. Один з таких пристроїв — система теплої підлоги на основі нагрівального кабелю для квартир і приватних будинків. І якщо якість кабелю проявляється в його потужності і зносостійкості, то якість терморегулятора — в можливості максимально спростити взаємодію користувача з системою.
На відміну від базових моделей, Wi-Fi терморегулятори — це «розумні» пристрої, які вміють не тільки економити ваші час і гроші, а й автоматично виконувати безліч функцій, позбавляючи вас від механічних, повсякденних справ. Це своєрідна точка контролю в вашому телефоні, яку можна покласти в кишеню і спокійно вийти з дому на будь-який термін.

Можливості Wi-Fi терморегуляторів

1. Дистанційне управління

Основна відмінність теплих підлог з Wi-Fi регулятором від класичних — це гнучке і своєчасне управління з будь-якої точки світу. Вам потрібно лише завантажити безкоштовний додаток від виробника, підключити між собою його і регулятор і забезпечити стабільний інтернет. Після цього ви зможете вмикати, вимикати, вносити правки в графік обігріву, переглядати статистику з будь-якого місця: на роботі, в машині і навіть лежачи на пляжі за тисячі кілометрів від дому.

2. Встановлення та зміна режиму обігріву

Режими обігріву — це налаштування роботи терморегулятора під ваш графік. Ви одноразово вказуєте час, в який тепла підлога повинна працювати максимально, мінімально або зовсім вимикатися. Далі регулятор самостійно підтримує програму без вашого втручання. Правильне налаштування режимів обігріву дозволить заощадити близько 35% електроенергії, при цьому будинок і квартира будуть прогріватися регулярно. Економію підвищить також перехід на нічний тариф: ви зможете добре прогріти приміщення за ніч за низькою ціною, а вранці та вдень відключити обігрів зовсім, якщо дозволяє теплоізоляція і немає сильних морозів.

3. Перехід в ручний режим управління

Скасовує роботу за графіком. В цьому режимі терморегулятор повністю управляється користувачем і без його втручання підтримує цілодобово встановлені температурні показники.

4. Включення особливих налаштувань роботи

До таких належать спеціальні режими роботи нагрівальної секції. Наприклад, в Wi-Fi терморегуляторах від OJ Electronics (Данія) це можуть бути:
  • Режим «Комфортний». Дозволяє швидко і разово внести зміни в загальний графік обігріву, коли у вас змінилися плани на день або вечір. Діє рівно стільки часу, скільки вам потрібно, а після повертається до основних налаштувань.
  • Режим «Відпустка». Підтримує мінімальну температуру нагрівання підлог в холодну пору, поки ви перебуваєте у відпустці. Вмикається і вимикається автоматично на основі введених вами даних про початок і закінчення подорожі.
  • Режим «Захист від замерзання». Використовується у випадках, коли немає необхідності в повноцінному обігріві, але потрібно підтримувати мінімальну плюсову температуру. Від режиму «Відпустка» відрізняється необмеженим терміном дії, тобто рівно до тієї пори, поки не будуть внесені нові налаштування.

5. Перегляд витрат на електрику

Крім показників енергоспоживання в кВт/год «розумний» терморегулятор може підраховувати вартість роботи теплої підлоги. Для цього в систему потрібно ввести тарифну вартість електроенергії. Дані будуть доступні в трьох діапазонах: за останні 7 днів, за останній місяць і за рік. Так як інтенсивність нагріву кабелю залежить від терморегулятора, ви отримаєте точну картину по енерго- і фінансових витрат на роботу теплої підлоги.

Де купити терморегулятори з Wi-Fi?

Термостати з керуванням через телефон продаються як в будівельних мегамаркетах, так і в спеціалізованих офлайн- і онлайн-магазинах систем електрообігріву. У нас ви можете знайти як моделі з преміум-сегменту від датського виробника OJ Electronics, так і доступніші за ціною аналоги української торгової марки Profitherm. Обидва виробники давно представлені в Україні і добре себе зарекомендували, а також дають повну гарантію на продукцію від 2 до 5 років. Щоб безкоштовно проконсультуватися щодо вибору, прорахунку і установки систем теплої підлоги — як кабелю, так і регулятора — залишайте заявку на сайті або звертайтеся за номером телефону.