Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Слизькі сходи, доріжки та інші поверхні є великою проблемою в зимовий час. Однак її рішення не вимагає особливих хитрощів — досить встановити систему сніготанення. Основні її елементи: кабель для сніготанення та система управління обігрівом. Обладнання цієї системи допоможе запобігти обмерзанню, вирішить проблему підвищеного ризику для здоров’я людей та пошкодження майна. Завдяки наявності варіантів якісного кабелю для сніготанення, можна організувати обігрів тераси, ганку, сходинок, тротуару і доріжок, естакади, автостоянки. Терморегулятори і датчик вмикають обігрів сходинок та інших поверхонь тільки в разі потреби, коли температурний режим і рівень вологості досягають запрограмованих показників. В інший час електроенергія не витрачається, що дозволяє значно економити кошти.

Елементи

Обігрів тераси і інших поверхонь встановлюється за допомогою таких елементів:
  • обігрівальних;
  • розподільних;
  • керуючих.

Кабель для сніготанення є ключовим елементом нагрівальної частини системи. Він відрізняється підвищеною безпекою, міцністю, стійкістю до дії опадів, ультрафіолетового випромінювання. Розподільна мережа включає інформаційні та силові кабелі, елементи кріплення і пристрої, що відповідають за розподіл сигналів. Вони проводять інформацію про температурний режим, рівні вологості від датчиків до щита управління. Ці ж датчики входять і в систему управління обігрівом ганку і будь-яких інших відкритих площ.

Для чого потрібно

Організація автоматичного сніготанення має безліч переваг. Вона дозволяє: запобігти утворенню полою, скупченню опадів на відкритих площах, сходах, тротуарах і дорожньому покритті, пандусах; позбутися від необхідності механічного очищення поверхні; економити на ремонті покриття. Кабель для сніготанення безпечний завдяки стійкості до різних типів навантажень. Таку систему можна монтувати на будь-які площині, вона ефективно виконує задані функції. Розрахунок системи сніготанення можна провести безпосередньо на сайті, відправивши менеджерам форму з відповідною інформацією. Послуга безкоштовна. Інтернет-магазин «RDmarket» допоможе убезпечити ваш будинок і прилеглу ділянку за розумні гроші!