Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Представник
Інтернет-магазин RDMarket

Представник

Nexans в Україні

Купити зараз

Програмовані терморегулятори допоможуть економити на обігріві !

в Новини, Кейси

З 1 вересня в Україні розпочався четвертий етап подорожчання електричної енергії для населення. Платити доведеться щомісяця в середньому на 25% більше. Це при тому, що і попередні тарифи були досить високими.

Норма споживання Новий тариф за 100 кВт, грн
Для населення, яке споживає до 100 кВт / год (до 150кВт в сільській місцевості), в тому числі, для жителів будинків, обладнаних кухонними електроплитами. 71,4
Для населення, яке споживає в місяць від 100 до 600кВт / год електроенергії. 129
Для населення, яке споживає більше 600кВт / год електроенергії на протязі місяця. 163,8
Тариф для багатодітних сімей, дитячих будинків сімейного типу, сімей з прийомних дітьми, незалежно від обсягу споживання електроенергії. 71,4

Підвищення тарифів, особливо перед опалювальним сезоном, змушує ще раз задуматися: як можна економити на обігріві?

В першу чергу, необхідно утеплити стіни, двері, вікна, підлогу та дах будинку, якщо Ви цього ще не зробили. Утеплення приміщення допомагає економити до 30% тепла.

Якщо Ви використовуєте в якості основного, або додаткового обігріву теплу підлогу – програмовані терморегулятори із лінійки OJ Electronics, виробництва Данії, допоможуть економити до 40% витрат на опалення.

Кожен регулятор даної лінійки допоможе точно управляти обігрівом в кожній кімнаті окремо, в залежності від необхідності та часу вашого в ній перебування. Для створення оптимального теплового комфорту з мінімальними енергозатратами, терморегулятори управляють Вашою системою обігріву, вмикаючи її в визначені проміжки часу в різні дні тижня. Можна встановити 4 режими (події) на кожен день з різною температурою.
Всі програмовані регулятори OJ Electronics мають адаптивну функцію, за допомогою якої терморегулятори самостійно вираховують, коли нагрів повинен бути включений, щоб комфортна температура була досягнута в заданий час.

Флагман OJ Electronics, сенсорний терморегулятор OCD5-1999, володіє додатковими функціями для економії:

  • Функція «Використання енергії» виводить на монітор регулятора інформацію про кількість споживаної енергії за встановлені Вами періоди (7 днів, місяць, або рік) і число годин роботи системи в годину / день / місяць. Дана інформація дозволить Вам контролювати використання електрики вашою системою обігріву.
  • Опція «Тариф на енергію» автоматично прораховує і виводить на монітор регулятора суму до оплати за обігрів залежності від введених Вами цін на електрику і кількості споживаної електроенергії за кожен окремий період.
  • Функція Eсо автоматично знижує споживання енергії, коли немає необхідності в обігріві приміщення.

Особливо актуальною буде установка програмованого терморегулятора від OJ Electronics, OCD5-1999, в поєднанні з двоконтурним лічильником, якщо Ви використовуєте теплі підлоги для основного, або додаткового опалення приміщень. Основний обігрів можна запрограмувати на нічний час, і економити 50% від використаної на обігрів електроенергії. При цьому, програмований терморегулятор дозволить встановити меншу інтенсивність обігріву в теплих кімнатах і в кімнатах, якими Ви рідко користуєтеся.

Підведемо підсумок. Щоб зменшити ваші рахунки за електрику і продовжувати отримувати максимальний комфорт:
  • - утепліть житло;
  • - встановіть двухтарифні лічильник на електрику;
  • - і не забудьте про теплі підлоги з програмованими терморегуляторами від OJ Electronics для кожної кімнати.

Телефонуйте нам за телефонами (067) 500-93-65, (044) 503-06-06, або надсилайте Ваші питання на пошту [email protected], і наші фахівці обов'язково допоможуть Вам підібрати оптимальний обігрів і визначитися з вибором моделі терморегулятора.
Нехай у вашому домі завжди буде тепло, незалежно від погоди.