Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Промислові морозильні камери — це спеціалізовані споруди, в яких підтримується мінусова температура для охолодження і заморозки. Їх використовують на промислових підприємствах з виготовлення, зберігання, транспортування різного роду продуктів: від продуктів харчування до хімічних речовин.

Існує чотири типи промислових холодильників:
  • Розподільні холодильники в логістичних і складських підприємствах;
  • Заготівельні камери — свого роду пункти зберігання;
  • Виробничі камери харчової промисловості;
  • Камери для зберігання хутряних виробів.

У кожному з цих типів підлога, тобто фундамент, постійно знаходиться під дією низьких температур. З часом грунт під фундаментом промерзає, оскільки йому передається холод з камери, і спучується, руйнує бетонну основу морозильної камери. Це призводить до порушення цілісності конструкції і, як наслідок, поломки всієї системи.
Щоб цьому запобігти, використовують системи обігріву грунту під промисловими холодильниками на основі нагрівальних кабелів. Обладнати систему можна як на резистивному кабелі постійної потужності, так і на саморегульованиз моделях зі змінним опором. Кабельні системи в промисловості використовуютьсяч частіше, аніж водяні, оскільки дають можливість точно контролювати витрату на обігрів і його потужність. Нагрівальні кабельні системи Thermon поставляються безпосередньо з США і спеціалізуються саме на виробничих рішеннях, тому мають високий термін експлуатації і стійку до перепадів напруги і погодних умов конструкцію. Фахівці компанії Rdmarket підберуть оптимальний варіант системи під готовий проект або ж спроектують систему з нуля на основі вашого запиту. Для цього ми проводимо повний аналіз морозильної камери за технологією теплового моделювання. В результаті ви отримаєте не тільки надійну кабельну систему, а й зможете знизити енерговитрати і продовжити термін експлуатації морозильного обладнання.