Потреба обігрівати різного роду резервуари і ємності виникає як на приватних, так і промислових об’єктах: для захисту від замерзання, підтримки постійної температури або нагріву речовин, які зберігаються в ємностях. Так, наприклад, в промисловості речовини часто мають перебувати на відкритому повітрі навіть у холодну пору року та зберігати при цьому необхідну температуру і в’язкість.
Є два способи обладнати електрообігрів резервуарів і ємностей:- На основі класичного резистивного кабелю з однією або двома струмопровідними жилами і постійним опором.
- На основі саморегульованого нагрівального кабелю з напівпровідникової матрицею і змінним опором.
- Температурний датчик і апаратуру управління обігрівом;
- Силовий кабель для підключення нагрівальної секції до мережі;
- Обладнати шафа управління з захисними механізмами.
Для правильного проектування системи необхідно враховувати обсяг резервуара або ємності і їх розташування на виробництві, кліматичні умови місцевості, наявність теплоізоляції і її тип, а також вказати необхідну температуру зберігання речовини. На основі цих даних фахівці компанії Rdmarket розрахують потужність обігріву і спроектують доступні варіанти електрообігріву — як на резистивному, так і на саморегульованому кабелі. Ви зможете ознайомитися з плюсами і мінусами кожного варіанту і підібрати найбільш прийнятний для вашого випадку.