Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Компанія "Розумний Дім" є ексклюзивним дистриб'ютором в Україні найбільшої в світі французької корпорації "Nexans", норвезьке підрозділ якої Nexans Norway виготовляє нагрівальний кабель. Також компанія "Розумний Дім" є правовласником популярних в Україні торгових марок "Profitherm", ProfithermEko", "ProfithermSlims" і "Wärme", єдиний в Україні офіційний дистриб'ютор ТМ "OJ Electronics" і систем захисту при потопах "Аквасторож".
Офіційна мережу з продажу цих брендів налічує понад 100 дистриб'юторів по всій Україні, кожен з яких має Сертифікат офіційного дистриб'ютора.

Увага: остерігайтеся несертифікованих продавців!

Чим загрожує купівля у несертифікованих продавців?

  • Можливість підробки. При відсутності у продавця Сертифікату дистриб'ютора ми не можемо гарантувати, що придбаний вами товар відповідає заявленій торгову марку. А значить, є ризик придбати підробку
  • Відсутність гарантії. Все рекламації протягом гарантійного терміну подаються безпосередньо в компанію "Розумний Дім". Сервісний центр компанії не забезпечує виконання гарантійних зобов'язань щодо продукції сумнівного походження, а також продукції, ввезеної на територію України незаконним шляхом (контрабанда).

Як себе убезпечити?

При купівлі товару обов'язково питайте у продавця Сертифікат офіційного дистриб'ютора або звертайтеся в коллцентра компанії "Розумний Дім", де вам підкажуть офіційного продавця в вашому регіоні.

На сертифікаті ОБОВ'ЯЗКОВО повинно бути зазначено:
  • Назва компанії-продавця, якій був виданий Сертифікат
  • Термін дії Сертифікату (друк з тисненням, на якій вказано рік 2021/2022). Якщо на друку вказана пройшла дата, а новий Сертифікат продавець з якихось причин надати не може, швидше за все, його співпраця з компанією "Розумний Дім" було припинено
  • Номер Сертифіката (в правому нижньому кутку)