Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Компанія «Розумний Дім» - один з лідерів на ринку нагрівальних електричних систем, який працює на ринку України з 2006 року. За цей час компанія досягла вражаючих результатів по поставкам, проектування та монтажу систем:

  • Тепла підлога
  • Антиобледеніння
  • Cніготанення
  • Промислового обігріву
  • Систем проти протікання води
  • Систем блискавкозахисту і заземлення
Історія компанії:

Компанія «Розумний Дім» була створена в 2006 році. Спочатку склад Компанії був з чотирьох осіб, які працювали в маленькому офісі на лівому березі міста Києва. Засновники компанії ставили перед собою мету стати новаторами високих стандартів комфорту і безпеки на базі впровадження нагрівальних кабелів в повсякденне життя. На початку своєї діяльності було визначено просування тільки якісного і надійного продукту на ринок, саме тому першим і основним напрямком був обраний електричний тепла підлога торгової марки «Nexans», вироблений в Норвегії і не має аналогів в Україні за якістю.
З активним розвитком ринку обігріву, компанією було прийнято правильне рішення просування свого бренду за допомогою різних засобів масової інформації і прямих продажів. Компанія «Розумний Дім» в 2007 році взяла активну участь в спеціалізованих виставках, відразу виділив себе з конкурентів оформленням і активною роботою на виставках. Швидкий розвиток інтернет реклами дозволило пропонувати свої товари і послуги не тільки на території Києва, а й по всій Україні. У 2007 році «Розумний Дім» був єдиною компанією, яка змогла представити весь свій товар на власних інтернет порталах, це була дійсно корисна і структурована інформація! Зросла кількість рекламних кампаній, внаслідок чого, підвищилася впізнаваність торгової марки «Nexans».

Активна робота і правильна постановка завдань дала свій результат - Компанія почала набувати нових партнерів, зросли продажі. У 2008 році кількість співробітників досягла сорока восьми осіб. На той момент в Компанії були створені відділи: київських, а також регіональних продажів, інженерний відділ, монтажна бригада.
На початку 2009 року компанія «Розумний Дім» змінила приміщення центрального офісу з однієї маленької кімнати на великий і просторий офіс. Компанія вирішила розширити асортимент кабельної продукції і додати в лінійку продуктів компанії нову торгову марку. Тим самим почавши працювати в економ сегменті.
З 2010 року компанія продовжувала розширювати лінійку товарів і продуктів, пропонованих на ринок, що дало початок новим напрямкам діяльності, таких як системи блискавкозахисту та заземлення, електричної нагрівальної плівки торгової марки «Calorique». Також були впроваджені послуги з електровимірювальної лабораторії, що відповідає місії Компанії з точки зору безпеки людського життя і майна людини. «Розумний Дім» розробив і застосував у своїй діяльності систему управління якістю відповідно до стандарту ISO 9001: 2008.
У 2011 році в зв'язку з виходом на новий рівень, керівництвом Компанії «Розумний Дім» була проведена внутрішня реструктуризація в відділах. Було створено новий напрямок діяльності - промисловий обігрів з торговою маркою «Kloepper Therm». Також був доданий новий продукт - система захисту від протікання води «Аквасторож». Компанія остаточно зарекомендувала себе як лідера галузі!
У 2012 році штат Компанії було збільшено до 150 чоловік. Значно було розширено власний логістичний відділ. Постійно вдосконалюються бізнес-процеси всередині компанії. На даний момент кількість реалізованих проектів, пропонованих продуктів і послуг на ринку, рівень підготовки і професіоналізм співробітників говорить про значне відриві від конкурентів!
У 2015 році в зв'язку з диверсифікацією, компанія стала офіційним представником світового лідера промислового паро- та електро- обігріву - американської компанії «Thermon». Що дозволило збільшити діапазон вирішуваних завдань і кількість ключових клієнтів.