Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Термостат сенсорный MCD5-1999-R1P3 Фото 1
Цифровий Терморегулятор

MTD3-1999-E6

3468 грн.
Цифровой терморегулятор для теплого пола Nexans MILLITEMP CDFR-003
Цифровий Терморегулятор

Nexans MILLITEMP CDFR-003

3252 грн.
Электронный терморегулятор Nexans N-COMFORT TD Фото 1
Цифровий Терморегулятор

Nexans N-COMFORT TD

2742 грн.
Терморегулятор OJ OCC2-1991
Цифровий Терморегулятор

OJ OCC2-1991

2817 грн.
Терморегулятор OJ OCC2-1999
Цифровий Терморегулятор

OJ OCC2-1999

3225 грн.
Терморегулятор OJ OCC4-1991
Цифровий Терморегулятор

OJ OCC4-1991

4047 грн.
Терморегулятор OJ OCD4-1999
Цифровий Терморегулятор

OJ OCD4-1999

3753 грн.
Терморегулятор OTN2-1991
Цифровий Терморегулятор

OJ OTN2-1991

1851 грн.
Терморегулятор ProfiTherm-EX01
Цифровий Терморегулятор

ProfiTherm-EX01

1440 грн.
Терморегулятор ProfiTherm-EX02
Цифровий Терморегулятор

ProfiTherm-EX02

1785 грн.
Терморегулятор ProfiTherm-PRO
Цифровий Терморегулятор

ProfiTherm-PRO

1839 грн.

Електричні теплі підлоги з кожним роком стають популярнішими і прогресивнішими. Це сучасні системи, які можна встановлювати в будь-яких приміщеннях і з будь-якими умовами монтажу завдяки різноманітності нагрівальних елементів: нагрівальні кабелі, мати, інфрачервона плівка і т.д. Але який би тип системи ви не обрали, одна з головних її частин — терморегулятор для теплої підлоги.
Цифровий терморегулятор — це електричний механізм для управління нагрівальною секцією. Він встановлюється разом з теплою підлогою для регулювання його температури. У комплекті з термостатом йде датчик для підлоги, який поміщається в гофротрубку і встановлюється між витками кабелю або поруч з іншими нагрівальними елементами. Також більшість моделей має можливість додати датчик повітря і регулювати температуру не тільки підлоги, а й усього приміщення.

За будовою терморегулятори можна розділити на дві основні категорії: механічні та цифрові, або електронні. Перший варіант найпримітивніший і доступний за ціною, в той час як другий — більш сучасний і гнучкий в управлінні. Від механічних електронні регулятори візуально відрізняються наявністю ЖК-дисплея. Налаштування встановлюються за допомогою механічних або сенсорних кнопок. Однак головна відмінність — це можливість гнучкого налаштування і установки режимів обігріву. Залежно від моделі та виробника, назва і кількість режимів можуть змінюватися, але можна виділити кілька основних.

Графік підігріву. Дозволяє налаштовувати роботу системи з урахуванням вашого графіку життя. З цим режимом вам не потрібно самостійно кожного разу вмикати і вимикати теплу підлогу: ви просто задаєте загальну програму, яка спрацьовує автоматично. Наприклад, в будні дні ви прокидаєтеся о 6:00, йдете з дому о 8:00 і повертаєтеся о 19:00. Якщо налаштувати режим на цей час, система почне працювати за півгодини-годину до вашого пробудження або повернення, щоб підлога встигла прогрітися, а решту часу буде вимкнена. Це істотно заощадить і електроенергію, і ваш час.

Режим «Комфортний». У терморегулятор цифрової моделі з уже налаштованим графіком не потрібно щоразу вносити глобальні правки, якщо ваші плани на день змінилися. З цим режимом температуру можна позапланово змінити на кілька годин. Наприклад, якщо вам раптово потрібно вийти з дому, достатньо просто вибрати цей режим і вказати тривалість та інтенсивність обігріву, наприклад, знизити її до мінімуму.

Режим посиленого обігріву. Виручить у випадках різкого похолодання, або якщо ви не встигли внести температурні зміни в основний режим перед зимою. Максимально швидко прогріває підлогу протягом години і самостійно відключається.

Захист від замерзань. Використовується, коли цифровий терморегулятор вимкнений. Підтримує мінімальну температуру нагрівання при високих морозах. Наприклад, в нежитлових приміщеннях, на балконах, теплицях і так далі.

Режим «Відпустка».Збираєтеся взимку в поїздку? Виберіть цей режим, внесіть в програму дату від’їзду і приїзду, і за вашої відсутності регулятор буде підтримувати легкий обігрів (+5 градусів) в будинку/квартирі, щоб вони не охололи занадто сильно. Якщо правильно підібрати режим, вже через місяць ви відчуєте різницю — комфорту стане більше, а рахунок за електрику менше. Так, терморегулятори електронні з режимами обігріву істотно дорожче механічних, при цьому економлять до 35% електроенергії щомісяця.

Купити електронні терморегулятори в «РДмаркет»

У нашому інтернет-магазині ви знайдете варіанти під будь-який бюджет. Купити цифровий терморегулятор ми пропонуємо у трьох виробників:
    Profitherm Eko (Україна)
  • Nexans (Норвегія)
  • OJ Electronics (Данія)

Останню торгову марку можемо віднести до преміум-сегменту, але вона спеціалізується тільки на апаратурі управління для побутових і промислових цілей, виробляє продукцію лише на заводах в Європі і дає повну гарантію на 6 років з моменту покупки. Щоб отримати безкоштовну консультацію по цифровим, механічним або будь-яким іншим терморегуляторам, залишайте заявку, і ми відразу ж з вами зв’яжемося.