Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Кабельний обігрів будівель, як внутрішній, так і зовнішній, сам по собі є системою інноваційною порівняно з батареями або електричними переносними пристроями. Високотехнологічні системи кабельного обігріву енергоефективні, мають довгий термін експлуатації, досить прості в монтажі і абсолютно безпечні, а також не займають корисну площу приміщення. Ви однозначно залишитеся задоволені.
ТОВ «Розумний Дім» пропонує до використання продукцію одного з найнадійніших світових виробників нагрівального кабелю — ТМ Nexans. Ця норвезька компанія є винахідником нагрівального кабелю і, з 1926 р., протягом багатьох років демонструє незаперечну якість. І тільки у Nexans має офіційно підтверджений термін служби нагрівального кабелю — більше 60 років.

Обігрів зливостоків, жолобів і водостоків

Як працює система антиобледеніння?

Основне завдання системи антиобледеніння — обігрів жолобів, водостоків та зливостоків. Кабель, нагріваючись до певної температури, запобігає обмерзанню і скупченню великої кількості снігу на ринвах і водостоках дахів. Система таким чином запобігає небезпеці падіння снігових брил, льоду, бурульок і пошкодженню самого обладнання.

Мало кому відомі причини обмерзання водостоків. І що вони бувають не тільки природними, а й штучними:
  • так званий теплий дах, коли стеля в будинку має погану теплоізоляцію. Тепло піднімається догори, дах нагрівається, і сніг на ньому тане, стікаючи в водостоки. Саме там і відбувається замерзання. Обігрів водостоків запобігає цьому процесу;
  • «холодний дах», що має хорошу теплоізоляцію в будинку. Але тут також є ризик обмерзання, особливо ранньою весною. Коли під дією сонячного проміння сніг на даху тане, тала вода стікає з даху і може замерзати в ринвах;
  • наявність під дахом обладнання, яке виділяє тепло;
  • відсутність вентиляційного шару в проміжку під покриттям або погана вентиляція горища.

Укладання нагрівального кабелю для обігріву даху

Нагрівальний кабель для обігріву даху зазвичай укладається «в дві нитки», щоб забезпечити необхідну потужність. А для утеплення відсотків і жолобів кабель укладається всередині паралельними прямолінійними ділянками. З досвіду, процес монтажу має багато індивідуальних нюансів. Тому для укладання нагрівального кабелю рекомендуємо замовити монтажну висотну бригаду або звернутися за порадою до фахівців — наприклад, в консультаційний центр компанії «Розумний Дім». Також, call center надасть вичерпну відповідь щодо ціни на систему антиобледеніння для кожного випадку.
Компанії «Розумний Дім» у 2021 році виповнилося 15 років. Ми вважаємо це суттєвою перевагою, так як за весь час роботи на ринку України досягли вражаючих результатів. У портфелі компанії «Розумний Дім» такі масштабні проекти, як ТРЦ «Океан Плаза», кінотеатр «Жовтень» і багато інших об’єктів. Але головне, нам довірили свої будинки понад триста тисяч клієнтів. Ми впевнені, що звернувшись в «Розумний Дім», ваші очікування від результату будуть виправдані!