Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Top Полотенцесушитель ProfiTherm черный
від 3 300.00 грн.
( 0 відгуків )
Купити

Полотенцесушитель ProfiTherm Чорний

Електрична сушарка для рушників ProfiTherm призначена для швидкої сушки рушників і додаткового обігріву ванних кімнат. Через те, що пристрій має підвищений рівень захисту IP44, його можна безпечно встановлювати в будь-яких вологих приміщеннях. Через 20 хвилин після включення сушарка досягне необхідної температури та буде зберігати її ще 1,5 години після виключення.

Top Полотенцесушитель ProfiTherm белый
від 3 300.00 грн.
( 0 відгуків )
Купити

Полотенцесушитель ProfiTherm Білий

Сушарка для рушників ProfiTherm — це функціональний і пожежобезпечний електричний прилад, який не тільки доповнить інтер'єр ванної кімнати, а й допоможе ефективно використовувати електроенергію як основного джерела тепла. Призначена для сушки рушників і обігріву невеликих приміщень (ванних кімнат і т.д.) загальною площею до 10 м2.

Top Комплект для обогрева зеркал Profitherm MIRROR
від 630.00 грн.
( 0 відгуків )
Купити

Oбігрів дзеркал Profitherm MIRROR

Комплект для обігріву дзеркал Profitherm Mirror призначений для видалення вологи та випарів з дзеркала у ванній і інших вологих кімнатах. Це відбувається шляхом нагрівання задньої поверхні скла інфрачервоною плівкою Profitherm. В результаті дзеркала не будуть пітніти незалежно від рівня вологості та температури в кімнаті. Всі елементи конструкції ламіновані, що захищає їх від потрапляння вологи.

Top Комплект обогрева жилья для питомцев
від 1 515.00 грн.
( 0 відгуків )
Купити

Комплект обігріву житла для тварин

Комплект обігріву для тварин Profitherm Zoo призначений для підігріву підлоги у вольєрах, будках або в інших приміщеннях для тварин. Складається з секції двожильного нагрівального кабелю з екраном з мідної оплітки і ПВХ-оболонкою, трьохжильного кабелю живлення ("холодний кінець"), сполучної і кінцевої муфт.