Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Датчик температури теплої підлоги

Датчики контролю нагрівальних елементів призначені для визначення періодів активності теплої підлоги.

Датчик температури повітря

Датчик температури повітря призначений для систем сніготанення, антиобледеніння, а також теплої підлоги.

Датчик вологості й температури грунта

Датчик вологості й температури грунта призначений для інформування систем сніготанення (площадок, терас, парковок, доріжок).

 • OJ ETOG-55-US224 Датчик Влаги и Температуры Грунта
  Датчики Контролю

  OJ ETOG-55-US224

  11904 грн.
 • OJ ETOG-56 Датчик Влаги и Температуры Грунта
  Датчики Контролю

  OJ ETOG-56

  10806 грн.
 • OJ ETSG-55 Датчик Влаги и Температуры Грунта
  Датчики Контролю

  OJ ETSG-55

  13167 грн.
 • OJ ETOK-1 Основа для ETOG-56
  Датчики Контролю

  OJ ETOK-1

  1905 грн.
 • ProfiTherm Д-4 Датчик Влаги и Температуры Грунта
  Датчики Контролю

  ProfiTherm Д-4

  9591 грн.

Датчик вологості для труб

Датчик вологості призначений для монтажу в водостоках і жолобах систем сніготанення, антиобледеніння.

 • OJ ETOR-55 Датчик Влаги Водостоков
  Датчики Контролю

  OJ ETOR-55

  9420 грн.
 • OJ ETF-622 Датчик Температуры для Трубопроводов и Емкостей
  Датчики Контролю

  OJ ETF-622

  2025 грн.
 • ProfiTherm Д-3 Датчик Температуры Водостока
  Датчики Контролю

  ProfiTherm Д-3

  8997 грн.

Будь-яка система електричного обігріву на основі резистивних кабелів складається з трьох компонентів: кабелю, датчика і терморегулятора. І якщо кабель — це сам нагрівальний елемент, терморегулятор — апаратура управління обігрівом, то датчик є тією об’єднуючою ланкою, без якої контролювати роботу кабелю неможливо.
Датчик системи обігріву — це електричний вимірювальний пристрій для зчитування температурних та інших показників в зоні, яка обігрівається, і передачі їх апаратурі управління. Наприклад, в системі теплих підлог датчик зчитує температуру нагрівання кабелю, передає її до терморегулятора, який в свою чергу запускає або припиняє підігрів.

Різновиди датчиків обігріву

За призначенням датчики діляться на чотири основні групи:
 1. Датчик температури повітря. Бувають внутрішні (вже вмонтовані в терморегулятор) або виносні, які встановлюються окремо і підключаються до регулятора силовим кабелем. Побутові виносні датчики повітря використовуються, як правило, при основному опаленні на основі теплих підлог.
 2. Датчик температури підлоги. Обов’язковий елемент будь-якої системи теплих підлог, тому зазвичай йдуть в базовій комплектації до терморегуляторів. Монтується в гофротрубку між витками кабелю на відстані близько метра від регулятора.
 3. Датчик вологості грунту. Використовується для зовнішнього обігріву — систем сніготанення та антизледеніння. Монтується в монтажній трубці в місцях найбільшого скупчення снігу і криги на одному рівні з грунтом.
 4. Датчик для водостоків і ринв. Також знімає показники вологості в системах зовнішнього обігріву. Встановлюється в жолобі або водостічній трубі контактною частиною до потоку води.

Під час монтажу датчиків обігріву виконуйте всі рекомендації, особливо по установці для них захисного шару. Трапляється, що при різких перепадах температури, сильних морозах і інших форс-мажорних обставинах датчик виходить з ладу або стає менш чутливим. На цей випадок встановлювати його потрібно так, щоб без проблем замінити або тимчасово зняти для ремонту. Також рекомендуємо робити вибір на користь перевірених виробників, які спеціалізуються саме на системах внутрішнього і зовнішнього обігріву. Наприклад, таких як OJ Electronics (Данія) і Profitherm (Україна).