Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Саморегулирующийся кабель Thermon KSR
Саморегульований Кабель

Thermon KSR

1400 грн.
Саморегулирующийся кабель Thermon BSX
Саморегульований Кабель

Thermon BSX

600 грн.
Саморегулирующийся кабель Thermon HTSX
Саморегульований Кабель

Thermon HTSX

1480 грн.
Саморегулирующийся кабель Thermon RGS
Саморегульований Кабель

Thermon RGS

1400 грн.

З 1954 року американська компанія Thermon розробляє та створює системи обігріву для промислового застосування. Ось уже майже 70 років вузькоспеціалізований підхід до діяльності та професійна команда забезпечують компанії лідируючі позиції у своїй галузі по всьому світу.

Промисловий обігрів Thermon (USA)

Мета компанії — допомогти своєму споживачеві виробляти більше. Фокус компанії завжди спрямований на потреби клієнта та особливості його діяльності, тому Термон створює надійне обладнання для різних сфер виробництва, знижуючи вартість обігріву та підвищуючи термін експлуатації.

Сфери застосування нагрівальних систем Thermon:
 • Нафтогазова галузь
 • Агроіндустрія
 • Хімічна галузь
 • Деревообробка
 • Харчова галузь
 • Гірничо-металургійний комплекс
 • Портова діяльність
Незалежно від сфери виробництва, компанія Термон дотримується всіх вимог для обігріву як основних об'єктів і систем, так і допоміжних, які можуть бути навіть на віддаленій відстані. Ці вимоги включають:
 1. Забезпечення потужності під будь-який режим роботи
 2. Підтримання та регулювання температури
 3. Можливість використання інших джерел живлення, крім капітальних мереж
 4. Повна автоматизація процесу
 5. Можливість резервувати живлення
 6. Підбір систем обігріву відповідно до пожежо- та вибухонебезпечності зон використання

Саморегулюючий кабель Термон

Крім промислового спрямування, компанія пропонує рішення, які підійдуть для комерційного та побутового використання. Наприклад, кабелі, що саморегулюються, підійдуть для обігріву дахів, відкритих майданчиків, тротуарів і під'їзних доріжок, а також для захисту водопровідних труб від замерзання. Використання додаткового обладнання для захисту від снігу та льоду суттєво продовжує термін експлуатації об'єктів комерційного та приватного майна, а також створює безпечне середовище для відвідувачів та мешканців у зимовий період.
Компанія "Розумний Дім" є єдиним офіційним дистриб'ютором Thermon USA в Україні. У нас ви можете не тільки ознайомитись з асортиментом, а й залишити заявку на проектування системи підігріву під ваш запит.