Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Top Комплект Кабеля Nexans TXLP/2R
від 3 666.00 грн.
( 6 відгуків )
Купити

Nexans TXLP/2R

Нагрівальний кабель Nexans TXLP/2R — це головна складова системи теплої підлоги, яка створює і підтримує комфортну температуру підлоги та повітря в житлових приміщеннях. Нагрівальний пристрій можна також використовувати для танення снігу ззовні будинку, для усунення льоду і запобігання появі бурульок на покрівлі.

Top Комплект Кабеля Nexans TXLP/1R
від 3 363.00 грн.
( 7 відгуків )
Купити

Nexans TXLP/1R

Комплекти теплої підлоги Nexans TXLP/1R складаються з нагрівального кабелю на основі однієї нагрівальної жили та кабелю живлення для підключення до терморегулятора. Вбудовані безмуфтове з'єднання "теплих" і "холодних" кінців кабелю з обох сторін SPLICE забезпечує вологостійкість і захист від пошкоджень по всій довжині кабелю.

Top Комплект Кабель Nexans Millicable Flex
від 7 182.00 грн.
( 4 відгуків )
Купити

Nexans Millicable Flex

Тонкий нагрівальний двожильний кабель від Nexans, Millicable Flex 15, — це ідеальне рішення для комфортного підігріву в приміщеннях, де немає можливості додатково підняти рівень підлоги на 5-7 см. Завдяки надтонкій конструкції кабель не вимагає монтажу в стяжку і краще поєднується з керамічною, керамогранітною та іншою плиткою, оскільки може бути встановлений відразу в шар клею.

Top Тонкий Двужильный Мат Nexans Millimat
від 5 928.00 грн.
( 7 відгуків )
Купити

Nexans Millimat

Тепла підлога Nexans Millimat — це готовий до установки комплект із нагрівального кабелю, закріпленого на тонкій клейкій сітці з оптимальним кроком укладання. Кожна кабельна сітка має з'єднувальний мідний провід живлення довжиною 2,5 м. Для управління необхідний терморегулятор.

Top Двухжильный Кабель Profitherm Twin Cable
від 2 112.00 грн.
( 0 відгуків )
Купити

ProfiTherm Twin Cable

Двожильний резистивний кабель Profiterm використовується в системах теплої підлоги для квартир і будинків тому, що швидко прогріває поверхню підлоги та повітря в приміщенні без конвекторних потоків. Конструкція кабелю також дозволяє використовувати його для зовнішніх систем сніготанення та антикригових систем, обігріву теплиць і ґрунту на подвір'ї.

Top Двухжильный Мат Profitherm Mat
від 2 712.00 грн.
( 2 відгуків )
Купити

ProfiTherm Mat

Тепла підлога ProfiTherm Mat використовується як основна опалювальна система або як додатковий обігрів до опалення в будинку або квартирі. Завдяки невеликій товщині кабелю нагрівальні мати можна встановлювати без додаткового шару стяжки в приміщеннях, де немає можливості підняти рівень підлоги.

Top Двужильный Кабель Warme Twin Cable
від 1 779.00 грн.
( 0 відгуків )
Купити

Wärme Twin Cable

Тепла підлога Wärme Twin — це нагрівальна секція з двожильного екранованого кабелю для електричного обігріву підлоги. Поставляється разом із заводським кабелем живлення (холодним кінцем) довжиною 2,5 м. Нагрівальні секції можна встановлювати під більшість типів лицьового покриття підлоги.

Top Тонкий Двужильный Кабель Warme Twin Flex Cable
від 1 473.00 грн.
( 9 відгуків )
Купити

Wärme Twin Flex Cable

Тонкий двожильний екранований кабель Wärme Twin Flex — це система теплої підлоги для установки в приміщеннях без додаткового шару стяжки. Ідеально поєднується з керамічною, керамогранітною та іншою плиткою, оскільки має товщину всього 3,5 мм і встановлюється відразу в шар плиткового клею. Кабель живлення для підключення до терморегулятора приєднаний до нагрівальної частини заводським способом.

Sale Комплект Матов Warme Twin Mat
1 785.00 грн.2 100.00
( 4 відгуків )
Купити

Wärme Twin Mat

Тепла підлога Wärme Twin Mat — це комплект з тонкого двожильного кабелю, попередньо закріпленого на полімерну сітку з уже прорахованих кроком укладання. "Холодний" кабель живлення для підключення до системи управління підлогою встановлений заводським способом. Нагрівальний мат можна монтувати під будь-який тип підлогового покриття при монтажі в стяжку, або під плитку безпосередньо в шар клею.

Top Тонкий Двухжильный Кабель Profitherm EKO Flex Cable
від 1 149.00 грн.
( 0 відгуків )
Купити

ProfiTherm EKO Flex Twin Cable

Нагрівальні кабелі ProfiTherm EKO Flex використовуються для повного і комфортного обігріву приміщень будь-якого типу. Мають дві жили постійного опору та одношарову ізоляцію. Завдяки тонкій конструкції та мінімальному радіусу вигину у 2 см зручний для приміщень неправильної форми, для ремонту вже наявної підлоги без підігріву.

Top Двужильный Кабель Profitherm EKO Cable
від 1 737.00 грн.
( 0 відгуків )
Купити

ProfiTherm EKO Twin Cable

Двожильний кабель Profitherm EKO — це комплект готового до монтажу та підключення кабелю для систем теплої підлоги. Складається з нагрівальної частини та «холодних» приєднувальних проводів живлення, які мають одну сполучну та одну кінцеву муфту. Також в комплект входять монтажна стрічка для кріплення кабелю до підлоги та гофрована трубка для установки датчика температури.

Top Двужильный Мат Profitherm EKO Mat
від 1 854.00 грн.
( 1 відгуків )
Купити

ProfiTherm EKO Twin Mat

Двожильний нагрівальний мат Profitherm EKO використовується як основна опалювальна система або як комфортний підігрів підлоги в опалювальних приміщеннях. Це готова до монтажу секція, в якій кабель попереднього закріплений на тонку скловолокнисту сітку з оптимальним кроком укладання. Клейка основа сітки робить монтаж простим і швидким.

Top Одножильный Кабель Nexans TXLP/1R, 28 Вт/м (Black Defrost Snow)
від 2 739.00 грн.
( 2 відгуків )
Купити

Nexans TXLP/1R Black Defrost Snow

Комплекти нагрівального кабелю Nexans Defrost Snow використовуються в системах зовнішнього обігріву: сніготанення відкритих площ, антиобледеніння покрівлі, водостоків та інших відкритих ділянок. Мають питому потужність 28 Вт/м і вбудоване безмуфтове з'єднання SPLICE з обох кінців кабелю.

Top Комплект Кабель Nexans TXLP/2R, 28 Вт/м (Red Defrost Snow)
від 5 361.00 грн.
( 0 відгуків )
Купити

Nexans TXLP/2R Red Defrost

Нагрівальний двожильний кабель Nexans TXLP/2R Red Defrost Snow — це готовий до монтажу та підключення комплект обігріву з безмуфтовим з'єднанням і алюмінієвою захисною трубкою. З одного боку кабель має провід живлення довжиною 10 м, з іншого — герметичний заводський кінець. Використовується для систем сніготанення на відкритих майданчиках, наприклад, обігріву під'їзних шляхів.

Top Одножильный Кабель Nexans TXLP One Drum
від 84.00 грн.
( 0 відгуків )
Купити

Nexans TXLP One Drum

Відрізний нагрівальний кабель Nexans TXLP Black (Drum) забезпечує постійний рівень тепла всередині будівлі та поза ним. Може бути використаний в житлових будинках і квартирах, а також в промисловості: для ємностей, ґрунтових поверхонь, трубопроводів, бункерів, жолобів. Його застосовують для усунення снігу з відкритих майданчиків і боротьби з льодом на трубопроводах, покрівлі, відкритих балконах.

Top Двухжильный Кабель Nexans TXLP Twin Drum
від 126.00 грн.
( 0 відгуків )
Купити

Nexans TXLP Twin Drum

Відрізний нагрівальний кабель Nexans TXLP Twin Drum використовують для повного і комфортного обігріву приміщень, в системах сніготанення на відкритих майданчиках, в системах антиобледеніння на дахах. Популярний і як спосіб обігріву для приватних будинків і квартир, і як пристрій для підтримки стабільної температури під час виробничих процесів.

Top Двужильный Кабель Profitherm EKO Twin Plus
від 1 314.00 грн.
( 0 відгуків )
Купити

ProfiTherm EKO Twin Plus

Двожильний кабель ProfiTherm EKO використовується для зовнішнього обігріву в системах антиобледеніння і сніготанення, а також для підтримки необхідної температури трубопроводів та ємностей. Зовнішня оболонка стійка до впливу ультрафіолетового випромінювання, тому кабель не боїться перегрівання і перепадів температури.

Sale Одножильный Кабель Profitherm EKO One Plus
264.00 грн.318.00
( 0 відгуків )
Купити

ProfiTherm EKO Plus

Profitherm EKO One Plus — це одножильний нагрівальний кабель для обладнання систем антиобледеніння покрівлі та труб, сніготанення відкритих майданчиків, тротуарів, під'їзних доріжок та інших ділянок, не захищених від снігу і льоду. Завдяки оптимальній питомій потужності кабель прогрівається рівномірно й ефективно, а зовнішня оболонка захищає його від впливу зовнішніх погодних факторів.

Top Комплекты ИК Пленки Profitherm Slims
від 441.00 грн.
( 2 відгуків )
Купити

Комплекты ProfiTherm Slims

Готові до встановлення та підключення комплекти теплої підлоги на основі нагрівальної плівки Profitherm Slims. Комплект складається з секції плівки, розрахованої під певну квадратуру, повного монтажного набору та інструкції з експлуатації та самостійного монтажу. Інфрачервона тепла підлога встановлюється відразу під підлогове покриття, тому не вимагає додаткових підготовчих робіт.

Top Инфракрасная пленка Profitherm Slims
від 213.00 грн.
( 0 відгуків )
Купити

ProfiTherm Slims

Нагрівальна плівка Profitherm Slims — це унікальна система обігріву, яку можна використовувати для створення теплих підлог під "плаваючим" покриттям підлоги: ламінатом, паркетом, лінолеумом, ковроліном та ін. Монтаж плівки не вимагає додаткової стяжки або інших "вологих" робіт і відбувається відразу на чистову основу під підлогове покриття.

Електрична тепла підлога створить затишок у вас вдома. Така система формує ідеальний мікроклімат, при якому температура в районі ніг буде вище, ніж в районі голови. Електричні теплі підлоги дають власникові можливість самостійно вибирати відповідний рівень температури. Така система з’явилася недавно, але користується попитом.
В Україні теплі підлоги — це не ознака розкоші, а необхідність, тим більше ціна обладнання досить низька, а монтаж — простий. Підлогу можна прокласти під будь-яким покриттям, часто його використовують для обігріву ванної, лоджії і кухні. Система «тепла підлога» може служити основним або додатковим тепловим джерелом.

З чого складається система?

Призначення електричної підлоги — обігрів приміщення. Для цього використовуються системи з декількох складових. В основі системи такі елементи:
  • Нагрівальний кабель, мат або інфрачервона плівка.
  • Терморегулятор для управління системою.
  • Датчик температури для контролю над її роботою.

Це головні елементи, що визначають роботу системи.

Види і особливості теплої підлоги

Теплі підлоги можуть бути водяними, кабельними, плівковими або стрижневими. Найпоширеніші — кабельні підлоги, в їх основі використовуються безпечні кабелі з гарною ізоляцією. Кабель в основі може бути одножильним або двожильним. Одножильні складніші в установці, мають один гріючий провідник. Його виробляють з латуні, ніхрому і оцинкованих матеріалів, які нагріваються під час подачі електрики на кабель. Має меншу потужність, ніж двожильний. Кабель з двома нагрівальними жилами має 2 провідника, а значить, гріється швидше.
Нагрівальний кабель для підлоги може бути резистивним і саморегульованим. Резистивний кабель підтримує постійний рівень потужності, незалежно від зовнішніх умов. Він дешевше, але витрачає більше електроенергії, ніж саморегулюючий. Такий кабель реагує на зовнішнє середовище, і коли на вулиці стає вище температура, він починає грітися менше. Стає холодніше — гріється більше, і все це без участі людини.
Як альтернатива кабелю в основі теплої підлоги може бути використана інфрачервона плівка. Являє собою щільний полімер з нагрівальним елементом, відрізняється простим монтажем. При використанні плівки не потрібно піднімати рівень підлоги, що теж є перевагою. Можна прокладати під ламінат, плитку, паркет, лінолеум або ковролін.
Підігрів підлоги забезпечує терморегулятор. Він може бути механічним, електронним, або програмованим. Механічний найпростіший в управлінні, дозволяє виставляти температуру і таймер за допомогою тумблера. Цифровий зручніше у використанні — можна задавати потрібні параметри роботи кнопками і відстежувати їх на екрані, вмикати і вимикати систему по графіку, фіксувати параметри для кожної пори року. Програмовані — найсучасніші, їх можна налаштовувати віддалено, через телефон або комп’ютер.

Де купити якісну теплу підлогу?

Купити теплу підлогу можна в інтернет-магазині RD-market за доступними цінами. Ми пропонуємо оригінальну продукцію Nexans за ціною виробника. Співпрацюємо з виробником безпосередньо, тому націнки і переплати відсутні. Продаємо теплу підлогу в Києві і будь-яких інших містах України, є доставка поштовими службами. Тепла підлога, ціни на яку доступні в нашому магазині, дозволить зробити у Вашому будинку або квартирі комфортні умови. Ви самі будете виставляти потрібний температурний рівень і вибирати ступінь підігріву, не чекаючи рішення комунальних служб. Замовте консультацію, щоб вибрати ідеально підходящу для себе систему!