Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Top Комплект Кабеля Nexans TXLP/2R
від 3 852.00 грн.
( 6 відгуків )
Купити

Nexans TXLP/2R

Нагрівальний кабель Nexans TXLP/2R — це головна складова системи теплої підлоги, яка створює і підтримує комфортну температуру підлоги та повітря в житлових приміщеннях. Нагрівальний пристрій можна також використовувати для танення снігу ззовні будинку, для усунення льоду і запобігання появі бурульок на покрівлі.

Top Комплект Кабеля Nexans TXLP/1R
уточнюйте ціну
( 7 відгуків )
Купити

Nexans TXLP/1R

Комплекти теплої підлоги Nexans TXLP/1R складаються з нагрівального кабелю на основі однієї нагрівальної жили та кабелю живлення для підключення до терморегулятора. Вбудовані безмуфтове з'єднання "теплих" і "холодних" кінців кабелю з обох сторін SPLICE забезпечує вологостійкість і захист від пошкоджень по всій довжині кабелю.

Top Тонкий Двужильный Мат Nexans Millimat
від 6 225.00 грн.
( 7 відгуків )
Купити

Nexans Millimat

Тепла підлога Nexans Millimat — це готовий до установки комплект із нагрівального кабелю, закріпленого на тонкій клейкій сітці з оптимальним кроком укладання. Кожна кабельна сітка має з'єднувальний мідний провід живлення довжиною 2,5 м. Для управління необхідний терморегулятор.

Top Двухжильный Кабель Profitherm Twin Cable
від 2 307.00 грн.
( 0 відгуків )
Купити

ProfiTherm Twin Cable

Двожильний резистивний кабель Profiterm використовується в системах теплої підлоги для квартир і будинків тому, що швидко прогріває поверхню підлоги та повітря в приміщенні без конвекторних потоків. Конструкція кабелю також дозволяє використовувати його для зовнішніх систем сніготанення та антикригових систем, обігріву теплиць і ґрунту на подвір'ї.

Top Двухжильный Мат Profitherm Mat
від 2 832.00 грн.
( 2 відгуків )
Купити

ProfiTherm Mat

Тепла підлога ProfiTherm Mat використовується як основна опалювальна система або як додатковий обігрів до опалення в будинку або квартирі. Завдяки невеликій товщині кабелю нагрівальні мати можна встановлювати без додаткового шару стяжки в приміщеннях, де немає можливості підняти рівень підлоги.

Top Тонкий Двужильный Кабель Warme Twin Flex Cable
від 1 629.00 грн.
( 9 відгуків )
Купити

Wärme Twin Flex Cable

Тонкий двожильний екранований кабель Wärme Twin Flex — це система теплої підлоги для установки в приміщеннях без додаткового шару стяжки. Ідеально поєднується з керамічною, керамогранітною та іншою плиткою, оскільки має товщину всього 3,5 мм і встановлюється відразу в шар плиткового клею. Кабель живлення для підключення до терморегулятора приєднаний до нагрівальної частини заводським способом.

Sale Комплект Матов Warme Twin Mat
2 424.00 грн.2 100.00
( 4 відгуків )
Купити

Wärme Twin Mat

Тепла підлога Wärme Twin Mat — це комплект з тонкого двожильного кабелю, попередньо закріпленого на полімерну сітку з уже прорахованих кроком укладання. "Холодний" кабель живлення для підключення до системи управління підлогою встановлений заводським способом. Нагрівальний мат можна монтувати під будь-який тип підлогового покриття при монтажі в стяжку, або під плитку безпосередньо в шар клею.

Top Тонкий Двухжильный Кабель Profitherm EKO Flex Cable
від 1 185.00 грн.
( 0 відгуків )
Купити

ProfiTherm EKO Flex Twin Cable

Нагрівальні кабелі ProfiTherm EKO Flex використовуються для повного і комфортного обігріву приміщень будь-якого типу. Мають дві жили постійного опору та одношарову ізоляцію. Завдяки тонкій конструкції та мінімальному радіусу вигину у 2 см зручний для приміщень неправильної форми, для ремонту вже наявної підлоги без підігріву.

Top Двужильный Кабель Profitherm EKO Cable
від 1 791.00 грн.
( 0 відгуків )
Купити

ProfiTherm EKO Twin Cable

Двожильний кабель Profitherm EKO — це комплект готового до монтажу та підключення кабелю для систем теплої підлоги. Складається з нагрівальної частини та «холодних» приєднувальних проводів живлення, які мають одну сполучну та одну кінцеву муфту. Також в комплект входять монтажна стрічка для кріплення кабелю до підлоги та гофрована трубка для установки датчика температури.

Top Двужильный Мат Profitherm EKO Mat
від 1 911.00 грн.
( 1 відгуків )
Купити

ProfiTherm EKO Twin Mat

Двожильний нагрівальний мат Profitherm EKO використовується як основна опалювальна система або як комфортний підігрів підлоги в опалювальних приміщеннях. Це готова до монтажу секція, в якій кабель попереднього закріплений на тонку скловолокнисту сітку з оптимальним кроком укладання. Клейка основа сітки робить монтаж простим і швидким.

Top Одножильный Кабель Nexans TXLP/1R, 28 Вт/м (Black Defrost Snow)
від 2 739.00 грн.
( 2 відгуків )
Купити

Nexans TXLP/1R Black Defrost Snow

Комплекти нагрівального кабелю Nexans Defrost Snow використовуються в системах зовнішнього обігріву: сніготанення відкритих площ, антиобледеніння покрівлі, водостоків та інших відкритих ділянок. Мають питому потужність 28 Вт/м і вбудоване безмуфтове з'єднання SPLICE з обох кінців кабелю.

Top Комплект Кабель Nexans TXLP/2R, 28 Вт/м (Red Defrost Snow)
від 5 361.00 грн.
( 0 відгуків )
Купити

Nexans TXLP/2R Red Defrost

Нагрівальний двожильний кабель Nexans TXLP/2R Red Defrost Snow — це готовий до монтажу та підключення комплект обігріву з безмуфтовим з'єднанням і алюмінієвою захисною трубкою. З одного боку кабель має провід живлення довжиною 10 м, з іншого — герметичний заводський кінець. Використовується для систем сніготанення на відкритих майданчиках, наприклад, обігріву під'їзних шляхів.

Top Одножильный Кабель Nexans TXLP One Drum
від 84.00 грн.
( 0 відгуків )
Купити

Nexans TXLP One Drum

Відрізний нагрівальний кабель Nexans TXLP Black (Drum) забезпечує постійний рівень тепла всередині будівлі та поза ним. Може бути використаний в житлових будинках і квартирах, а також в промисловості: для ємностей, ґрунтових поверхонь, трубопроводів, бункерів, жолобів. Його застосовують для усунення снігу з відкритих майданчиків і боротьби з льодом на трубопроводах, покрівлі, відкритих балконах.

Top Двухжильный Кабель Nexans TXLP Twin Drum
від 132.00 грн.
( 0 відгуків )
Купити

Nexans TXLP Twin Drum

Відрізний нагрівальний кабель Nexans TXLP Twin Drum використовують для повного і комфортного обігріву приміщень, в системах сніготанення на відкритих майданчиках, в системах антиобледеніння на дахах. Популярний і як спосіб обігріву для приватних будинків і квартир, і як пристрій для підтримки стабільної температури під час виробничих процесів.

Top Двужильный Кабель Profitherm EKO Twin Plus
від 1 368.00 грн.
( 0 відгуків )
Купити

ProfiTherm EKO Twin Plus

Двожильний кабель ProfiTherm EKO використовується для зовнішнього обігріву в системах антиобледеніння і сніготанення, а також для підтримки необхідної температури трубопроводів та ємностей. Зовнішня оболонка стійка до впливу ультрафіолетового випромінювання, тому кабель не боїться перегрівання і перепадів температури.

Sale Одножильный Кабель Profitherm EKO One Plus
528.00 грн.318.00
( 0 відгуків )
Купити

ProfiTherm EKO Plus

Profitherm EKO One Plus — це одножильний нагрівальний кабель для обладнання систем антиобледеніння покрівлі та труб, сніготанення відкритих майданчиків, тротуарів, під'їзних доріжок та інших ділянок, не захищених від снігу і льоду. Завдяки оптимальній питомій потужності кабель прогрівається рівномірно й ефективно, а зовнішня оболонка захищає його від впливу зовнішніх погодних факторів.

Top Комплекты ИК Пленки Profitherm Slims
від 615.00 грн.
( 2 відгуків )
Купити

Комплекты ProfiTherm Slims

Готові до встановлення та підключення комплекти теплої підлоги на основі нагрівальної плівки Profitherm Slims. Комплект складається з секції плівки, розрахованої під певну квадратуру, повного монтажного набору та інструкції з експлуатації та самостійного монтажу. Інфрачервона тепла підлога встановлюється відразу під підлогове покриття, тому не вимагає додаткових підготовчих робіт.

Top Инфракрасная пленка Profitherm Slims
від 324.00 грн.
( 0 відгуків )
Купити

ProfiTherm Slims

Нагрівальна плівка Profitherm Slims — це унікальна система обігріву, яку можна використовувати для створення теплих підлог під "плаваючим" покриттям підлоги: ламінатом, паркетом, лінолеумом, ковроліном та ін. Монтаж плівки не вимагає додаткової стяжки або інших "вологих" робіт і відбувається відразу на чистову основу під підлогове покриття.

Електрична тепла підлога створить затишок у вас вдома. Така система формує ідеальний мікроклімат, при якому температура в районі ніг буде вище, ніж в районі голови. Електричні теплі підлоги дають власникові можливість самостійно вибирати відповідний рівень температури. Така система з’явилася недавно, але користується попитом.
В Україні теплі підлоги — це не ознака розкоші, а необхідність, тим більше ціна обладнання досить низька, а монтаж — простий. Підлогу можна прокласти під будь-яким покриттям, часто його використовують для обігріву ванної, лоджії і кухні. Система «тепла підлога» може служити основним або додатковим тепловим джерелом.

З чого складається система?

Призначення електричної підлоги — обігрів приміщення. Для цього використовуються системи з декількох складових. В основі системи такі елементи:
  • Нагрівальний кабель, мат або інфрачервона плівка.
  • Терморегулятор для управління системою.
  • Датчик температури для контролю над її роботою.

Це головні елементи, що визначають роботу системи.

Види і особливості теплої підлоги

Теплі підлоги можуть бути водяними, кабельними, плівковими або стрижневими. Найпоширеніші — кабельні підлоги, в їх основі використовуються безпечні кабелі з гарною ізоляцією. Кабель в основі може бути одножильним або двожильним. Одножильні складніші в установці, мають один гріючий провідник. Його виробляють з латуні, ніхрому і оцинкованих матеріалів, які нагріваються під час подачі електрики на кабель. Має меншу потужність, ніж двожильний. Кабель з двома нагрівальними жилами має 2 провідника, а значить, гріється швидше.
Нагрівальний кабель для підлоги може бути резистивним і саморегульованим. Резистивний кабель підтримує постійний рівень потужності, незалежно від зовнішніх умов. Він дешевше, але витрачає більше електроенергії, ніж саморегулюючий. Такий кабель реагує на зовнішнє середовище, і коли на вулиці стає вище температура, він починає грітися менше. Стає холодніше — гріється більше, і все це без участі людини.
Як альтернатива кабелю в основі теплої підлоги може бути використана інфрачервона плівка. Являє собою щільний полімер з нагрівальним елементом, відрізняється простим монтажем. При використанні плівки не потрібно піднімати рівень підлоги, що теж є перевагою. Можна прокладати під ламінат, плитку, паркет, лінолеум або ковролін.
Підігрів підлоги забезпечує терморегулятор. Він може бути механічним, електронним, або програмованим. Механічний найпростіший в управлінні, дозволяє виставляти температуру і таймер за допомогою тумблера. Цифровий зручніше у використанні — можна задавати потрібні параметри роботи кнопками і відстежувати їх на екрані, вмикати і вимикати систему по графіку, фіксувати параметри для кожної пори року. Програмовані — найсучасніші, їх можна налаштовувати віддалено, через телефон або комп’ютер.

Де купити якісну теплу підлогу?

Купити теплу підлогу можна в інтернет-магазині RD-market за доступними цінами. Ми пропонуємо оригінальну продукцію Nexans за ціною виробника. Співпрацюємо з виробником безпосередньо, тому націнки і переплати відсутні. Продаємо теплу підлогу в Києві і будь-яких інших містах України, є доставка поштовими службами. Тепла підлога, ціни на яку доступні в нашому магазині, дозволить зробити у Вашому будинку або квартирі комфортні умови. Ви самі будете виставляти потрібний температурний рівень і вибирати ступінь підігріву, не чекаючи рішення комунальних служб. Замовте консультацію, щоб вибрати ідеально підходящу для себе систему!