Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Тепла підлога з нагрівального мату

Нагрівальний мат, призначений для обігріву поверхонь з мінімальним збільшенням їх висоти (під тонку стяжку та плитку).

Тепла підлога з нагрівального кабелю

Нагрівальний кабель призначений для обігріву поверхні підлоги, систем антиобледеніння й сніготанення.

Нагрівальна плівка

Нагрівальна ІЧ плівка призначена для "сухого монтажу" й може бути змонтована під лінолеум, ковролін та навіть килим.

Електрична тепла підлога створить затишок у вас вдома. Така система формує ідеальний мікроклімат, при якому температура в районі ніг буде вище, ніж в районі голови. Електричні теплі підлоги дають власникові можливість самостійно вибирати відповідний рівень температури. Така система з’явилася недавно, але користується попитом.
В Україні теплі підлоги — це не ознака розкоші, а необхідність, тим більше ціна обладнання досить низька, а монтаж — простий. Підлогу можна прокласти під будь-яким покриттям, часто його використовують для обігріву ванної, лоджії і кухні. Система «тепла підлога» може служити основним або додатковим тепловим джерелом.

З чого складається система?

Призначення електричної підлоги — обігрів приміщення. Для цього використовуються системи з декількох складових. В основі системи такі елементи:
  • Нагрівальний кабель, мат або інфрачервона плівка.
  • Терморегулятор для управління системою.
  • Датчик температури для контролю над її роботою.

Це головні елементи, що визначають роботу системи.

Види і особливості теплої підлоги

Теплі підлоги можуть бути водяними, кабельними, плівковими або стрижневими. Найпоширеніші — кабельні підлоги, в їх основі використовуються безпечні кабелі з гарною ізоляцією. Кабель в основі може бути одножильним або двожильним. Одножильні складніші в установці, мають один гріючий провідник. Його виробляють з латуні, ніхрому і оцинкованих матеріалів, які нагріваються під час подачі електрики на кабель. Має меншу потужність, ніж двожильний. Кабель з двома нагрівальними жилами має 2 провідника, а значить, гріється швидше.
Нагрівальний кабель для підлоги може бути резистивним і саморегульованим. Резистивний кабель підтримує постійний рівень потужності, незалежно від зовнішніх умов. Він дешевше, але витрачає більше електроенергії, ніж саморегулюючий. Такий кабель реагує на зовнішнє середовище, і коли на вулиці стає вище температура, він починає грітися менше. Стає холодніше — гріється більше, і все це без участі людини.
Як альтернатива кабелю в основі теплої підлоги може бути використана інфрачервона плівка. Являє собою щільний полімер з нагрівальним елементом, відрізняється простим монтажем. При використанні плівки не потрібно піднімати рівень підлоги, що теж є перевагою. Можна прокладати під ламінат, плитку, паркет, лінолеум або ковролін.
Підігрів підлоги забезпечує терморегулятор. Він може бути механічним, електронним, або програмованим. Механічний найпростіший в управлінні, дозволяє виставляти температуру і таймер за допомогою тумблера. Цифровий зручніше у використанні — можна задавати потрібні параметри роботи кнопками і відстежувати їх на екрані, вмикати і вимикати систему по графіку, фіксувати параметри для кожної пори року. Програмовані — найсучасніші, їх можна налаштовувати віддалено, через телефон або комп’ютер.

Де купити якісну теплу підлогу?

Купити теплу підлогу можна в інтернет-магазині RD-market за доступними цінами. Ми пропонуємо оригінальну продукцію Nexans за ціною виробника. Співпрацюємо з виробником безпосередньо, тому націнки і переплати відсутні. Продаємо теплу підлогу в Києві і будь-яких інших містах України, є доставка поштовими службами. Тепла підлога, ціни на яку доступні в нашому магазині, дозволить зробити у Вашому будинку або квартирі комфортні умови. Ви самі будете виставляти потрібний температурний рівень і вибирати ступінь підігріву, не чекаючи рішення комунальних служб. Замовте консультацію, щоб вибрати ідеально підходящу для себе систему!