Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Електричний обігрів труб дозволяє запобігти їх промерзанню і псуванню внаслідок цього. Якщо трубопровід проходить по вулиці, під час сильних морозів він може лопнути або отримати інші механічні пошкодження, що призведе до неприємних наслідків і великих витрат. Труби можуть пошкодитися не тільки зовні, а й всередині. При морозі труби покриваються льодом і втрачають прохідність, тому важливо не допустити такої ситуації і використовувати кабелі для обігріву труб. Електричні кабелі мають високий рівень ефективності та надійності.

Де застосовується кабель?

Призначення такого пристрою — не допустити утворення крижаної кірки на трубі. Тепловий провід використовується в системах сніготанення та антикригових системах. Їх прокладають на покрівлі дахів, водостічних трубах, дренажних системах, водопроводах, трубопроводах будь-яких комунікацій, які розташовані всередині або зовні. Також нагрівальний кабель може бути прокладений для обігріву майданчиків і територій. Використовується для житлових і промислових територій і будинків. Тепловий провід підійде для обігріву старих, чавунних, труб і нових пластикових.

Нагрівальний кабель для водопроводу

Вони може бути двох основних видів залежно від типу нагрівання:
  • Резистивний. Має невелику вартість, його часто використовують для захисту труб каналізації і прокладають зовні. Такий кабель швидко нагрівається, підтримує задану на регуляторі температуру незалежно від зовнішніх умов.
  • Саморегулюючий — більш дорогий варіант. Він ефективний, зручний у використанні і дозволяє регулювати витрати електроенергії і економити на оплаті рахунків.

Резистивний варіант просто підтримує задану температуру і працює на одній напрузі, тобто витрачає більше електроенергії. Саморегулюючий гріючий кабель для труби підлаштовується під зовнішні умови і автоматично знижує або підвищує температуру. Тобто якщо навколо стало холодніше, він почне гріти інтенсивніше. Стало тепліше — і нагрівання зменшиться. Участь людини в цьому випадку не потрібна. Особливість роботи такого кабелю в тому, що всередині у нього розміщена полімерна матриця, в складі якої вуглець. Він і створює струмопровідні зв’язку, тому чим більше мороз, тим більше буде зв’язків, які й прогрівають провід.
Ще один аргумент на користь саморегульованого кабелю — відсутність електромагнітного випромінювання, яке має будь-який резистивний кабель. Зазвичай вибір на користь резистивного робиться, коли кабель прокладають поза житловими приміщеннями — на вулиці або виробництві. У будинках краще вибрати саморегулюючий. Кабель від замерзання водопроводу може також мати різний діаметр, кількість жил, форму, потужність і тип ізоляції.

Як вибрати кабель?

Незалежно від того, для чого вам потрібен нагрівальний кабель, потрібно вибирати продукцію перевірених виробників.

Крім цього, звертайте увагу на такі нюанси:
  • Для яких труб потрібен обігрів. Для водостоків буде один вид кабелю, для водяного трубопроводу — інший.
  • В яких умовах будуть експлуатуватися кабелі.
  • Матеріал виготовлення.
  • Довжина і діаметр перетину.
  • Клімат місцевості.
  • Варіанти підключення живлення до мережі.

Цих даних буде достатньо, щоб вибрати вид електрокабелю, метраж і потужність. Не варто вибирати і монтувати самостійно, краще звернутися до професіоналів. Добре підібрана система обігріву водопровідних труб — запорука захисту комунікацій від замерзання. У магазині RD Market зібрані кращі кабелі від провідних виробників. Замовте тут консультацію фахівця, який підбере відповідне обладнання для електропідігріву. У нас також можна придбати обігрівачі, системи «тепла підлога», і багато іншого для утеплення будинку або виробництва. Звертайтеся, щоб отримати якісне обладнання від виробників! Магазин є офіційним представником брендів в Україні. Великий асортимент і доступні ціни!