Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Сенсорні Вимикачі

Сенсорні вимикачі призначені для легкого перемикання зон освітлення за допомогою незначного дотику пальця.

Розетки з заземленням

Розетки з заземленням та USB виходами мають високу надійність та довзоляють зарядити мобільні пристрої без блоку живлення.

Електрична система квартири, приватного будинку або офісу — це складна, прихована від очей мережа. На видному місці знаходяться тільки розетки і вимикачі. Тому вибору цих фурнітурних елементів варто приділити особливу увагу. Якщо вам потрібно купити вимикачі і розетки, перше, на що ви звернете увагу — це естетична сторона питання. Вони повинні гармонійно вписуватися в загальний дизайн. Але насправді важливо звертати увагу не стільки на естетичну сторону питання, скільки на безпеку і технічні характеристики фурнітури.

Розетки і вимикачі: безпека - понад усе

Дуже важливо вибрати дійсно якісний і надійний виріб. Безпека повинна бути головним критерієм вибору, особливо якщо справа стосується розеток.

В іншому випадку вам загрожують такі наслідки:
  • якщо розетка не витримає струмові навантаження, може стати причиною пожежі електропроводки;
  • продукція недобросовісних виробників може швидко вийти з ладу: корпус вискочить з коробки, а вилка може бовтатися в гнізді;
  • це небезпечно для здоров’я (можливо навіть ураженням електричним струмом).

З вимикачами ситуація менш страшна і небезпечна, але до вибору цього предмета електрофурнітури також потрібно підійти відповідально. Так, наприклад, вимикачі з підсвічуванням не дуже «дружать» з світлодіодними лампами. Якщо ви не хочете жертвувати одним або іншим, доведеться вивчити питання завчасно.

Види розеток і вимикачів

Виробники випускають велику кількість видів розеток, які роблять наш побут більш комфортним і безпечним. За типом монтажу вимикачі і розетки можуть бути внутрішніми і зовнішніми. Вибір способу установки залежить не тільки від переваг клієнта. Все обумовлюють ще й технічні особливості приміщення і можливість змонтувати зовнішню або приховану проводку. Так, наприклад, в будинках з дерева може прокладатися виключно зовнішня електропроводка, тому і електрофурнітура буде монтуватися накладним способом.

Визначаємося з кількістю і розміщенням

Перш ніж купити електрофурнітуру, слід проаналізувати кількість пристроїв, які будуть працювати від мережі, їх приблизне місце розташування, варіанти перестановки меблів і перепланування в разі збільшення кількості техніки. Розетки рекомендують розміщувати так, щоб в побуті обійтися без подовжувачів. Тому заздалегідь потрібно продумати і розміщення комп’ютерної розетки, і комунікаційної для TV і т.д. Ще один нюанс вибору криється в показнику максимального навантаження. Звичайні розетки витримують навантаження в 16А. А ось більш потужну побутову техніку, наприклад, електричну плиту або бойлер, підключати до звичайних виходів не можна. Для них потрібно передбачити моделі з посиленими контактами.

Умови використання та місце монтажу

Від того, в яких умовах будуть експлуатуватися розетки, залежить клас їх захисту. Виробники маркують їх позначенням IP XX, останні два символи в цім маркуванні позначають ступінь захисту від вологи й пилу. Для приміщень з підвищеним рівнем вологості потрібно вибирати стандартні моделі IP 44. Якщо ви плануєте встановити електроінсталяцію з підвищеним ступенем захисту, швидше за все, це буде конструкція накладного типу з задньої планкою, яка захищає пристрій від вологи. Також такі моделі можуть оснащуватися спеціальними кришками від бризок, тому їх часто монтують у ванних кімнатах і на кухнях. Ви можете купити розетки і вимикачі в інтернет-магазині «RDmarket» У нас представлений вибір варіантів на будь-який смак: вимикачі одинарні, подвійні, потрійні, з підсвічуванням і без, розетки для антен, розетка із заземленням або без, різних кольорів і відтінків, для комп’ютера або телефону. Великий вибір варіантів за ціною і дизайном, а також кваліфікована допомога консультантів — гарантія того, що ви підберете відповідні моделі.