Компанія «Розумний Дім» на IX Міжнародній спеціалізованій виставці.

8-10 листопада 2016 року в Києві відбулася IX-я Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2016 ». Це вже друга тематична подія, в якому взяла участь наша компанія.

Детальніше...

Компанія «Розумний Дім» приняла участь в VIII Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі «Енергоефективність та відновлювальна енергетика»

1-2 листопада в НСК «Олімпійський» в м. Київ значною подією поточного року став VIII Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Енергоефективність та відновлювальна енергетика», організатором якого виступило Держенергоефективності України. Серед запрошених - фахівці галузі, керівники міст і селищ, районних адміністрацій, іноземні делегації. Обговорювалися основні напрямки підвищення енергоефективності, були презентовані нові і перевірені часом технології.

Детальніше...

Компанії "Розумний Дім" 10 років!

З величезним задоволенням повідомляємо Вам, що в нашій компанії «Розумний Дім» 8 листопада виповнюється цілих 10 РОКІВ!
Озираючись назад, ми розуміємо, що того рівня, якого досягла наша компанія за цей час, без Вас і Вашої підтримки досягти було б просто неможливо!

Детальніше...

Програмовані терморегулятори допоможуть економити на обігріві !!!

З 1 вересня в Україні розпочався четвертий етап подорожчання електричної енергії для населення. Платити доведеться щомісяця в середньому на 25% більше. Це при тому, що і попередні тарифи були досить високими.

Детальніше...

Мобільний додаток для розрахунку теплої підлоги

Ми раді повідомити, що наша компанія розробила додаток для мобільного пристрою на основі Android - калькулятор систем «тепла підлога»!
Завдяки цьому додатку, можна підібрати кілька систем «тепла підлога», дізнатися їх вартість, скільки в кВт та гривнях буде споживати обрана система.

Детальніше...