Відбувся IV пленум правління НСАУ XVIII скликання.

9 грудня 2016 року в Будинку архітектора в м. Київ відбувся пленум правління Національної спілки архітекторів України. Подія проводилася за підтримки компанії "Розумний Дім".

Детальніше...

Як вирішити проблему утворення снігу та льоду на даху.

Компанія «Розумний Дім» пропонує використовувати антикригові системи  як надійний і сучасний спосіб захисту дахів, труб, водостоків від льоду та снігу.

Детальніше...

Компанія «Розумний Дім» на IX Міжнародній спеціалізованій виставці.

8-10 листопада 2016 року в Києві відбулася IX-я Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2016 ». Це вже друга тематична подія, в якому взяла участь наша компанія.

Детальніше...

Компанія «Розумний Дім» приняла участь в VIII Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі «Енергоефективність та відновлювальна енергетика»

1-2 листопада в НСК «Олімпійський» в м. Київ значною подією поточного року став VIII Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Енергоефективність та відновлювальна енергетика», організатором якого виступило Держенергоефективності України. Серед запрошених - фахівці галузі, керівники міст і селищ, районних адміністрацій, іноземні делегації. Обговорювалися основні напрямки підвищення енергоефективності, були презентовані нові і перевірені часом технології.

Детальніше...

Компанії "Розумний Дім" 10 років!

З величезним задоволенням повідомляємо Вам, що в нашій компанії «Розумний Дім» 8 листопада виповнюється цілих 10 РОКІВ!
Озираючись назад, ми розуміємо, що того рівня, якого досягла наша компанія за цей час, без Вас і Вашої підтримки досягти було б просто неможливо!

Детальніше...