Асортимент терморегуляторів для теплої підлоги: як обрати відповідну модель

Асортимент терморегуляторів для теплої підлоги: як обрати відповідну модель

Великий вибір якісних нагрівальних елементів дозволяє підібрати оптимальну за ціною і зручністю систему.

Електричний підігрів підлоги стає все більш популярним рішенням облаштування основного або додаткового опалення. Основою для такого обігріву може стати кабель, мат на основі двожильного кабелю або тонка інфрачервона плівка. Для управління роботою електричного опалення використовують різні види термостатів з температурними датчиками.

ЧОМУ ДОЦІЛЬНО ВСТАНОВИТИ ТЕРМОРЕГУЛЯТОРИ ДЛЯ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ:

• дотримання комфортного температурного режиму - ви самі вибираєте, яка температура буде придатною для приміщення, а термостат підтримує нагрів на заданому значенні;
• зменшення витрат електроенергії - електрична підлога не буде постійно працювати на максимумі: досягаючи виставленої температури система припиняє нагрів, а відновлює його тільки після охолодження на 2-3 градуси;
• збільшення терміну служби конструкції теплої підлоги.

ЯК ПІДІБРАТИ ДАТЧИК В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ЦІЛЕЙ СИСТЕМИ.

Спосіб монтажу терморегуляторів передбачає установку одного або декількох видів температурних датчиків: реєструють рівень нагріву підлоги або температуру повітря.
Прилад, за допомогою якого здійснюється керування системою, розміщується на обраній ділянці стіни, датчики повітря найчастіше вбудовані в його корпус, а датчики підлоги герметично монтуються в спеціальній гофрованої трубці.
Для невеликих приміщень і при використанні системи для додаткового обігріву досить контролювати ступінь нагріву підлоги, підтримуючи температуру на комфортному рівні; датчики температури повітря корисні для забезпечення основного обігріву великої площі.

ЯКЩО ВАША МЕТА - ЗАОЩАДИТИ ПРИ ПОКУПЦІ.

Що краще вибрати в ситуації, коли бюджет на ремонтні роботи обмежені? Керуючись критерієм мінімальної ціни приладу для регулювання рівня обігріву, варто звернути увагу на бюджетні механічні пристрої. Акуратний квадратний або продовгуватий  механічний термостат  за зовнішнім виглядом нагадує вимикач. Такий пристрій відмінно виконує основну функцію - підтримання виставленого рівня температури. При необхідності змінити температурний режим, наприклад, перед виходом з дому або на ніч, потрібно вручну встановити нове значення.

 

У пошуках відповідного інтер'єрного рішення.

Цифрові термостати із зручними кнопками або сучасними сенсорними панелями - безумовний фаворит в категорії функціональних та стильних приладів. Зручне табло апарата покаже виставлену ​​температуру, додатково може бути оснащене полем для відображення дати та часу. Ціна подібних пристроїв вище механічних, цифровий терморегулятор виграє за рахунок гарного дизайну і додаткових функцій.

Максимальна енергоефективність системи і комфорт в застосуванні.

Цифрові терморегулятори, обладнаний програматор, дозволить автоматизувати процес управління опаленням приміщення. Такі прилади дають можливість розробити і впровадити оптимальний режим інтенсивності нагріву в залежності від особливостей використання. Програмований термостат розпізнає час та дні тижня, дозволяє виставляти різний рівень температури для обраного вами періоду.

Поради щодо вибору місця для розміщення терморегулятора.

Важливо подбати про розміщення регулятора в місцях, не досяжних для маленьких дітей, а також домашніх тварин, щоб уникнути випадкового збою виставлених показників або програм.
Вмонтовані датчики температури повітря чутливі до нагрівання, тому перед монтажем варто перевірити, чи не буде знаходитися пристрій під впливом прямих сонячних променів, поряд із приладами, які випромінюють тепло. Таке сусідство приведе до реєстрації датчиком більш високої температури і зниження рівня нагріву підлоги. Рекомендується уникати розміщення пристрою на протягах - щоб не було заниження реальної температури і, в результаті, більш інтенсивного опалення.
Терморегулятори допоможуть зробити використання електричної опалювальної системи максимально комфортним і економічним, вибирайте в каталозі прийнятний варіант.