Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Комплект Кабель Nexans Millicable Flex
Тонкий Кабель

Nexans Millicable Flex

7182 грн.
Тонкий Двужильный Кабель Warme Twin Flex Cable
Тонкий Кабель

Wärme Twin Flex Cable

1473 грн.
Тонкий Двухжильный Кабель Profitherm EKO Flex Cable
Тонкий Кабель

ProfiTherm EKO Flex Twin Cable

1149 грн.

Електрична тепла підлога — це універсальна система, яка підійде під будь-яке приміщення і підлогове покриття. Найчастіше її встановлюють у ванній кімнаті та кухні, щоб обігріти плитку на підлозі і позбутися від підвищеної вологості. Для цього ідеально підійде тонкий нагрівальний кабель. Тонкий кабель — це різновид двожильного кабелю, але з більш тонкою конструкцією. Його товщина варіюється від 3 до 4 мм, при цьому загальний рівень підлоги вже з урахуванням плитки піднімається всього на 2-3 см. Це ідеальний варіант для ремонту в квартирі з уже готовою чистовою стяжкою.

Плюси тонкого кабелю для теплої підлоги

Зручний монтаж. Як і нагрівальні мати, тонкий кабель монтується без стяжки відразу в шар плиткового клею. При цьому його набагато простіше укласти в приміщеннях не стандартної форми або обійти місця під стаціонарні меблі.
Швидкий нагрів підлоги. Так як тонкий кабель монтується безпосередньо під підлогове покриття, поверхня підлоги прогрівається швидше в два, а то і три рази, ніж при монтажі товстого кабелю в стяжку.
Низька ціна. Прямий аналог тонкого кабелю — нагрівальні мати, які виробляються на його основі. Але ціни на кабельну секцію за ту ж площу нижче приблизно на 20-30%.

Де купити теплу підлогу з тонкого кабелю?

Незважаючи на те, що цей тип кабелю використовується в нагрівальних матах — секціях теплої підлоги, вже встановленої на монтажну сітку, знайти його можна не в кожного виробника. Хоч такий варіант і вийде дешевше. У нашому інтернет-магазині ви можете купити тонкий кабель для теплої підлоги у трьох виробників: Nexans (Норвегія), Warme (Німеччина) і Profitherm Eko (Україна).