Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Комплект Кабеля Nexans TXLP/2R
Двожильний Кабель

Nexans TXLP/2R

3666 грн.
Двужильный Кабель Warme Twin Cable
Двожильний Кабель

Wärme Twin Cable

996 грн.
Двухжильный Кабель Profitherm Twin Cable
Двожильний Кабель

ProfiTherm Twin Cable

2034 грн.
Двужильный Кабель Profitherm EKO Cable
Двожильний Кабель

ProfiTherm EKO Twin Cable

1737 грн.
Комплект Кабель Nexans TXLP/2R, 28 Вт/м (Red Defrost Snow)
Двожильний Кабель

Nexans TXLP/2R Red Defrost

5361 грн.
Двухжильный Кабель Nexans TXLP Twin Drum
Двожильний Кабель

Nexans TXLP Twin Drum

126 грн.
Двужильный Кабель Profitherm EKO Twin Plus
Двожильний Кабель

ProfiTherm EKO Twin Plus

1314 грн.

Нагрівальний кабель — класична основа електричних теплих підлог. Він укладається по периметру приміщення, підключається до мережі через терморегулятор і перетворює електричний струм в тепло, за рахунок якого і нагріває поверхню підлоги. За конструкцією нагрівальні кабелі бувають одножильні і двожильні.
Основна відмінність двожильного кабелю від одножильного проявляється в монтажі: перший тип кабелю не потрібно «замикати», тобто підключати обидва кінці секції до терморегулятора. Це полегшує проектування системи і зменшує необхідну довжину кабелю.

Застосування двожильного нагрівального кабелю

Є кілька видів установки теплої підлоги: в стяжку, в плитковий клей і «сухий» монтаж під ламінат, паркет, ковролін і схожі покриття. У кожному разі використовуються різні типи нагрівальних елементів, які в основному підбираються під майбутнє покриття для підлоги. Якщо у вас є можливість підняти рівень підлоги в приміщенні на 3-5 см, монтаж двожильного кабелю в стяжку — краще рішення, адже так ви не будете прив’язані до підлогового покриття.

Двожильний нагрівальний кабель можна встановлювати:
  • Для комфортного обігріву підлоги в приміщеннях
  • Як основне опалення в будинку/квартирі

Комфортний обігрів підлоги

Використовується в приміщеннях, де вже є основна система опалення: центральне опалення в квартирах, котлове, радіаторне в приватних будинках і інші. Тобто комфортний обігрів — це підігрів тільки поверхні підлоги до певної температури, яка хоч і підвищує рівень тепла в приміщенні, але не настільки, щоб прогріти його самостійно в холодну пору року.

Особливості комфортного обігріву двожильним кабелем:
  • Компенсує недостачу тепла взимку і допомагає боротися з вогкістю у вологих приміщеннях (наприклад, у ванній або на балконі)
  • Можна використовувати як основний обігрів в холодні літні дні і прохолодне міжсезоння, коли ще не включили опалення
  • Двожильний кабель повинен покривати близько 60% загальної площі приміщення, щоб рівномірно прогрівати поверхню підлоги

Основне опалення на основі теплих підлог

В цьому випадку тепла підлога з двожильного нагрівального кабелю використовується як єдине джерело тепла в окремому приміщенні або в усьому домі/квартирі. Для цього використовується додатковий датчик повітря — на ньому виставляється бажана температура повітря в кімнаті. Датчик нагріву підлоги виступає як додатковий, він регулює максимальний нагрів кабелю. З їх допомогою тепла підлога обігріває приміщення, залишаючись при цьому комфортної температури.

Особливості основного опалення двожильним кабелем:
  • Потрібно покрити мінімум 75% всієї площі приміщення, щоб повітря достатньо прогрівалося
  • Обов’язково треба встановити шар теплоізоляції: вона зменшить тепловтрати і скоротить витрати на електрику мінімум на 10%
  • Для більшої економії варто підібрати хороший терморегулятор з режимами обігріву, щоб налаштувати їх під ваш ритм життя

Де купити двожильний кабель для теплої підлоги?

Так як це найпоширеніший тип нагрівального елементу, він є у кожного виробника електричних теплих підлог: як українського, так і європейського. На перший погляд різниця лише в ціні, але досвідчений фахівець зможе відрізнити хороший кабель навіть без підключення до мережі — за якістю зовнішньої оболонки, внутрішніх жил, гнучкості та ін. Якщо у вас немає такого досвіду, звертайте увагу на торгову марку і місце виробництва. Наприклад, двожильний кабель Nexans TXLP/2R вже більше 80 років проводиться на єдиному заводі в Норвегії, з якого і почалося виробництво теплих електричних підлог як таке. Якщо ви хочете отримати повну безкоштовну консультацію перед покупкою, в інтернет-магазині «РДмаркет» вам допоможуть не тільки вибрати кабель, а й розрахувати площу обігріву і самостійно встановити систему. Для цього залишайте заявку на сайті або звертайтеся на гарячу лінію за номером 0 800 300 301 (безкоштовно по Україні).