Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Установка теплих підлог передбачає наявність управління ними. Сам блок управління теплою підлогою — це електротехнічний механізм (пристрій), розміщений в ніші недалеко від поверхні підлоги. Він приховує всі електричні комунікації і полегшує доступ до управління і захисту. Виконувати монтаж терморегулятора можна і самостійно без кваліфікованого електрика, але правильна збір шаф керування можлива тільки зусиллями фахівців в тому числі співробітників компанії «Розумний Дім».

Конструктивні особливості

Шафи управління призначені для управління температурою, часом роботи і функціональним призначенням системи обігріву, конкретного приміщення незалежно один від одного. У комплектацію шаф управління входить пускозахисна апаратура, різні терморегулятори і датчики температури.

У нашому інтернет магазині можна вибрати той чи інший прилад у шафу для теплої підлоги, який оптимально підійде Вам за своїм призначенням і вартістю:
 • регулятори з дротовими датчиками температури;
 • регулятори з бездротовими датчиками температури;
 • програмовані регулятори;
 • механічні регулятори;
 • регулятори з двома датчиками температури (підлоги і повітря, для систем опалення);
 • регулятори з одним датчиком температури (для систем «тепла підлога»);
 • регулятори з дизайнерськими рішеннями і багато інших.

Перед тим як купити блок і встановити саму шафу, потрібно знайти для неї місце. Часто систему встановлюють в коморі або при вході в квартиру, з розрахунку довжини комунікацій. Наприклад, загальна довжина кабельного обігріву дорівнює 200 метрам і вони повинні з’єднається з шафою.

Шафи для інших систем кабельного обігріву

Крім теплих підлог, комфорт житла забезпечують й інші інженерні системи. До них належать системи антиобледеніння та сніготанення. В основі їх проектування — нагрівальний кабель, елементи кріплення, різні датчики метеоумов, призначені для вуличного застосування.

Змонтувавши нагрівальні кабелі і шафу для антиобледеніння, ви захищаєте свій будинок від негативних природних факторів, а тим самим забезпечуєте:
 • довговічність роботи Вашої покрівлі та системи зливостоків;
 • довговічність лицьового покриття ступенів, пандусів, парадних входів і т.д .;
 • довговічність роботи і естетичного вигляду фасадів будівлі;
 • скорочення витрат на знімання снігового покриву за рахунок залучення спеціалізованої техніки або ручної праці.

У свою чергу, шафа для сніготанення є таким же електротехнічним пристроєм з аналогічними вимикачами, реле і терморегуляторами, як шафа для теплої підлоги. Вартість системи для обігріву і захисту від обмерзання в компанії «Розумний Дім» оптимальна для кожного покупця. Наші фахівці, в свою чергу, відзначають, що на потужність обігріву тієї чи іншої системи впливають площа приміщення, товщина теплоізоляційних шарів, кількість зливостоків, які обігріваються, або площа ступенів вхідних груп.