Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Комплект експерт з радіо датчиками протікання

Комплект Аквасторож Експерт призначений для моментального захисту приміщення від протікання з можливістю дистанційного управління.

Комплект експерт з провідними датчиками протікання

Комплект Аквасторож Експерт призначений для захисту приміщення від раптового затоплення з можливістю ручного управління.

Комплект класика з радіо датчиками протікання

Комплект Аквасторож Класика являє собою універсальне рішення для захисту приміщення від потопу з дистанційним управлінням.

Комплект класика з провідними датчиками протікання

Комлект Аквасторож Класика забезпечить максимальний захист приміщення від протікання з найдійним механізмом ручного управління.

Система захисту від протікання Аквасторож — це «розумний» електричний механізм, який спрацьовує при протіканні труб і підвищенні вологості в потенційно небезпечних місцях. Комплектація системи підбирається відповідно до кількості і розміщення труб, датчиків, можливості їх підключення до контролера. Провідні та безпровідні комплекти «Аквасторож» Відрізняються способом підключення датчиків до контролера. У дротових комплектах використовуються хромовані датчики вологості з проводом для прихованого фіксованого або нефіксованого монтажу. В комплектах з радіоуправлінням — бездротові датчики зі змінними елементами живлення (батарейки ААА, 2 шт.) і вбудованим звуковим оповіщенням.

Комплекти «Експерт» і «Класика»

«Аквасторож Класика» — це система з базовими функціями. Вона складається з кранів і датчиків, які підключаються до контролера. При протіканні, тобто при підвищенні вологості в зоні дії датчика, він передає інформацію контролеру, і той сповіщає про це користувача. При цьому контролер в комплекті «Класика» відображає тільки загальний стан, не вказуючи, в якому саме місці трапилася витік води. В цьому і є основна відмінність комплекту «Експерт»: в ньому кожен датчик має власний індикатор на контролері, тому ви зможете визначити місце протікання буквально за кілька секунд. Також цей комплект має функцію самодіагностики — раз на місяць контролер відправляє перевірочні сигнали до датчиків, а також на кілька секунд відкриває і закриває заслін в кранах, щоб зменшити ризик закисания.

Який купити комплект Аквасторож?

При виборі варто орієнтуватися на площу зони, де будуть встановлюватися датчики, кількість і діаметр труб, а також те, наскільки далеко від зони дії датчиків можна встановити контролер. Провідні комплекти встановлюються під час ремонту, тому якщо ви вирішили купити Аквасторож вже після укладання підлогового покриття, краще звернути увагу на бездротові моделі. Якщо такої необхідності немає, завжди можна обмежитися і найпростішим комплектом з базовим функціоналом, адже він впорається із запобіганням потопу не гірше більш просунутих моделей. Перед покупкою рекомендуємо проконсультуватися з професіоналом, який зможе підібрати комплектацію на основі ваших даних і побажань. Зробити це ви можете, залишивши заявку на сайті Rdmarket.