Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Контролер системи Аквасторож

Контролер Аквасторож являє собою блок управління системою захисту від потопу й призначений для підключення дптчиків протікання.

Панель системи Аквасторож

Панель для системи захисту від потопу Аквасторож призначена для підключення провідних та беспровідних датчиків протікання.

Датчики системи Аквасторож

Безпровідний та провідний датчик Аквасторож призначений для визначення затоплення поверхні в приміщенні.

Електрокрани класика для системи Аквасторож

"Розумний" електрокран Аквасторож Класика різного діаметру призначений для екстренного припинення водотоку в трубопроводі.

Електрокрани експерт для системи Аквасторож

"Розумний" електрокран Аквасторож Експерт призначений для екстренного перекриття трубопроводу під тиском.

Додаткові компоненти Аквасторож

Аксесуари та додаткові елементи Аквасторож дозволяють значно поліпшити існуючий функціонал системі захисту від протікання.

Існують кілька варіантів комплектації системи захисту від протікання: «Класика», «Експерт», а також «Радіо» (бездротове підключення до датчиків). Крім цього, комплекти відрізняються за кількістю і діаметром кранів і датчиків, ці складові підбираються індивідуально залежно від зони роботи.

Основні комплектуючі системи включають в себе:
  • контролер для управління системою
  • датчики вологості
  • крани з внутрішнім заслоном для перекриття труб
  • супутні матеріали: дроти, батареї, кріплення

Контролер для системи «Аквасторож»

Центральний механізм управління системою. Основні функції контролера:
  • Приймає вхідний сигнал від датчика вологості.
  • При підвищенні вологості відправляє команду кранів перекрити потік води в трубах.
  • Залежно від типу комплекту перекриває або всі труби, або тільки ту, де трапився витік води.
  • Оповіщає користувача про аварійну ситуацію.

Робота і кількість індикаторів (світлодіодів) також залежить від типу комплекту: в «Класика» користувач бачить тільки те, що трапилося протікання, а в «Експерт» — в якому саме місці. Має базовий набір кнопок для управління системою: увімкнути, вимкнути, перехід в сплячий режим. Також контролери розрізняються за кількістю датчиків і кранів, які можна підключити, і за способом їх підключення. У кожному готовому наборі механізм управління вже підібрано, виходячи з цих параметрів.

Датчики вологості при протікання

Це чутливий до рівня вологості компонент, на основі якого «Аквасторож» і виявляє проблему. Встановлюються на підлозі в місцях можливих протікань. При цьому важливо, щоб у звичайних умовах вода на датчики не потрапляла. Провідні датчики зроблені з блискучого матеріалу з золотим напиленням, стійким до іржі. Підключаються до контролера за допомогою проводів живлення (йдуть в комплекті). Бездротові датчики мають водонепроникний корпус і вбудовану звукову індикацію. Ніяких проводів для підключення не потрібно, достатньо покласти датчик в потрібному місці. Він підтримує постійний радіосигнал з контролером в діапазоні до 1000 м.

«Розумні» крани Аквасторож

Низьковольтні електрокрани Аквасторож для перекриття водопостачання. Коли контролер отримує від датчика сигнал про підвищення вологості в зоні, він відправляє сигнал про необхідність перекрити труби. Відкриття і закриття кранів відбувається за 2,5 секунди. Чи потрібно окремо докуповувати компоненти для системи? Готові комплекти «Аквасторож» мають всі необхідні матеріали, в тому числі для установки системи. За необхідності комплект можна підігнати під особливі вимоги користувача: замінити контролер, додати крани або датчики. Самостійно спланувати роботу системи в такому випадку буде непросто, тому спочатку краще проконсультуватися з фахівцем.