Безкоштовна доставка по Україні від 1000₴

Полотенцесушитель ProfiTherm черный
Сушарки для Рушників

Полотенцесушитель ProfiTherm Чорний

3300 грн.
Полотенцесушитель ProfiTherm белый
Сушарки для Рушників

Полотенцесушитель ProfiTherm Білий

3300 грн.

Як вибрати електричну сушарку для рушників?

Електричні моделі сушарок для рушників поступово витісняють свої водяні аналоги. І це не дивно! Зручне пристосування, яке позбавить вас залежності від центрального опалення. Така сушарка у ванній буде працювати цілий рік, йому все одно, є в системі опалення вода чи ні, і його набагато простіше змонтувати.

Сушарка для рушників у ванну: переваги електричних моделей

Якщо ви зацікавилися купівлею електричної версії приладу для сушіння рушників, швидше за все, у вас траплялися проблеми з традиційними варіантами.

Електронні моделі можуть похвалитися кількома вагомими перевагами:
  • їх легше монтувати;
  • вони працюють за принципом закритого контуру, тобто абсолютно автономні і не залежать від наявності гарячої води або системи опалення;
  • такі системи захищені від появи повітряних пробок і перепадів тиску.

Єдиний нюанс у випадку з електричною версією стосується відключення світла. Але навіть при самому невдалому розкладі світла в будинку може не бути добу, тоді як профілактика поривів труб і відсутність гарячої води може тривати все літні місяці.

Якщо ви вирішили купити сушарку для рушників електричну, звертайте увагу на кілька аспектів:
  • Потужність. Розрахунок за площею приміщення вам допоможе зробити будь-який консультант. Орієнтовно потрібно дотримуватися формули 140 Вт на квадратний метр. Цього достатньо і для того, щоб рушники просушити, і для того, щоб приміщення обігріти.
  • Економічність. Зверніть увагу на кількість споживаної енергії. Практично всі сучасні моделі є дуже економними. Вони споживають мало електроенергії, при цьому видаючи достатню для прогріву приміщення і рушників потужність.

Ви можете купити електричну сушарку для рушників з доставкою по Києву та іншим містам України за доступною ціною в інтернет-магазині теплих підлог RD Market. Забезпечте в своєму будинку максимальний комфорт — вашим рідним і близьким це гарантовано сподобається!