Новий сенсорний регулятор від OJ Electronics, OCD5–1999. Вже в продажу!

З жовтня 2015 року в продаж надійшов новий програмований сенсорний регулятор виробництва OJ Electronics (Данія), OCD5-1999.
Серед його переваг інтуітивно зрозуміле меню, можливість моніторингу споживання електроенергії, стильний дизайн та інші.

Детальніше...

Комфортний обігрів з системами «тепла підлога»

В умовах постійного скорочення світових запасів нафти та газу, розвинуті країни знаходять нові можливості більш широкого використання відновлюваних та екологічно чистих джерел енергії, одним з яких є електрика. Для нас давно стало звичним використання електричних пристроїв в побуті та в роботі, та й електомобілі вже не в новинку. Також, все більшої популярності набуває використання електрообігріву будинків та квартир, в тому числі, за допомогою систем «тепла підлога», в основі яких лежить нагрівальний кабель (під плитку) або нагрівальна плівка (під ламінат, паркет та інші плаваючі покриття).

Детальніше...

Участь у виставці «Акватерм 2015»

Компанія «Розумний Дім» традиційно взяла участь у 17-й спеціалізованій виставці «АкваТерм 2015», яка відбулася з 12 по 15 травня 2015 в Міжнародному виставковому центрі.
На стенді була представлена продукція ТМ Nexans (Норвегія) з кабельними системами обігріву:

  • теплі підлоги;
  • системи антиобледеніння та сніготанення;
  • обігрів трубопроводів і резервуарів;
  • терморегулююча апаратура ТМ OJ Electronics (Данія);
  • системи проти протікання води ТМ Аквасторож.
  • А також наш новий продукт - нержавеющее заземлення приватного будинку ТМ Zuver.

Детальніше...