Обираємо теплу підлогу під плитку та ламінат

Обираємо теплу підлогу під плитку та ламінат

У кожного, хто вирішив встановити у себе вдома теплу підлогу, в першу чергу, виникає питання: «Який вид обрати — кабель, мат, чи нагрівальну плівку?». Ваш вибір буде залежати від можливості підняття рівня підлоги і, звичайно, від типу обраного вами покриття підлоги.


Тепла підлога під плитку

тепла підлога під плиткуБільша частина встановлених систем теплої підлоги — це теплі підлоги, змонтовані під плитку. Плитка — практичне і красиве покриття для підлоги, яке ідеально подходить для підлоги на кухні, в коридорі, в ванній кімнаті. Але при цьому, вона завжди холодна, что может бути досить не приємно взимку та в міжсезоння.

Не дивно, що більша частина встановлених систем теплої підлоги — це електричні теплі підлоги, змонтовані саме під плитку. Вона має високу теплопровідність, завдяки чому підлога швидко і рівномірно нагрівається, довго залишається теплою. При цьому, електроенергія споживається економно.

Для встановлення під плитку ідеально підходить нагрівальний кабель і мат.

Що обрати кабель, чи мат?
Це питання звучить досить часто. Адже обидва види теплої підлоги встановлюються під плитку. А щоб визначити, що підійде краще за все у вашому випадку, потрібно відповісти лише на одне питання: «На скільки сантиметрів Ви плануєте підняти рівень підлоги?»

Якщо заплановано підняття рівня підлоги на 3-5 см, то Вам потрібен нагрівальний кабель (одножильний, або двожильний).

Якщо рівень підлоги піднімати Ви не плануєте, то краще використати нагрівальний мат, або тонкий кабель Profitherm EKO Flex. Немає необхідності заливати їх стяжкою, а достатньо покрити шаром клею для плитки, на який буде укладена плитка.


Тепла підлога під ламінат

підігрів підлоги під ламінатомПаркет і ламінат ми звикли вважати теплими покриттями і частіше за все використовуємо їх в спальних кімнатах, гостьових та дитячих кімнатах. Але теплі вони лише в порівнянні з плиткою. А забезпечити комфорт своїм близьким варто у всій квартирі або в приватному будинку. Найбільш важливо забезпечити тепло дітям, які так люблять бігати босоніж і гратися, сидячи на підлозі.

Ідеальний варіант для встановлення обігріву під всі плаваючі покриття (ламінат, паркетна дошка, лінолеум та інші) — нагрівальна інфрачервона плівка. Для її монтажу не потрібно піднімати рівень підлоги та заливати стяжку. Достатньо розкласти плівку на підложку, виконати просте підключення і можна одразу укладати ламінат.
Управління обігрівом

Незалежно від типу підлогового покриття і від того, обрали ви для обігріву нагрівальний кабель, мат, або інфрачервону плівку, для управління обігрівом Вам знадобиться терморегулятор.

Який обрати, залежить тільки від ваших потреб і побажань:

  • механічний — простий регулятор, який дозволить встановити і підтримувати встановлену Вами температуру;
  • цифровий — відрізняється від механічного наявністю цифрового экрана;
  • програмований — дає можливість запрограмувати обігрів на 4 часових діапазони на добу. А саме, терморегулятор сам буде вмикатися, вимикатися і підтримати встановлену Вами температуру, без вашого постійного контролю. Достатньо один раз ввести налаштування.

Оберіть варіант теплої підлоги, який підійде Вам найкраще і насолоджуйтесь комфортом протягом багатьох років. При виборі, Ви можете скористатися фільтром на сайті. Також, будемо раді відповісти на ваші запитання по телефону.

керування обігрівом