Комфортний обігрів з системами «тепла підлога»

комфортний обігрів системою Тепла підлога

В умовах постійного скорочення світових запасів нафти та газу, розвинуті країни знаходять нові можливості більш широкого використання відновлюваних та екологічно чистих джерел енергії, одним з яких є електрика. Для нас давно стало звичним використання електричних пристроїв в побуті та в роботі, та й електомобілі вже не в новинку. Також, все більшої популярності набуває використання електрообігріву будинків та квартир, в тому числі, за допомогою систем «тепла підлога», в основі яких лежить нагрівальний кабель (під плитку) або нагрівальна плівка (під ламінат, паркет та інші плаваючі покриття).

система Теплих підлог для обігрівуПідігрів підлоги Ви можете встановити під будь-який тип покриття і він має ряд переваг перед іншими системами обігріву. Тепло від батарей та радіаторів розповсюджується по кімнаті нерівномірно і піднімається вгору, при цьому, менше зігрівається середина приміщення, підлога залишається холодною. При використанні системи електричного нагріву підлоги, тепло циркулює знизу — вгору, рівномірно розподіляючись по всій площі кімнати і роблячи наше перебування в ній більш комфортним. Нагрівальний кабель і плівка прості в установці та не вимагають затрат на технічне обслуговування. Використовуючи сучасні терморегулятори, Ви зможете встановити найбільш комфортну температуру повітря в кожній кімнаті індивідуально та запрограмувати систему на обігріву лише на той час, коли Вам це необхідно.

Встановити систему теплих підлог можна в кожній кімнаті будинку або квартири на етапі здачі в експлуатацію або косметичного ремонту. Для установки Вам потрібен тільки нагрівальний кабель або плівка і терморегулятор.

Фахівці нашої компанії готові допомогти в підборі і розрахунку оптимальної та максимально вигідної системи «тепла підлога» для вашого будинку або квартири, при необхідності, в найкоротший термін виконаємо монтаж.

Новини