Проектування систем електричного обігріву

Мешканці України все частіше замислюються над встановленням альтернативних систем опалення в квартирах та будинках. Одними з основних причин є подорожчання використання для опалення природного газу, холод в квартирах до ввімкнення центрального опалення та бажання зробити свій дім комфортнішим. Альтернативою для Вас може стати тепла підлога — незалежна, зручна в використанні, комфортна система обігріву. Можливі два варіанти її встановлення —  основна система опалення в будинку, або додатковий обігрів.

Компанія “Розумний Дім” допоможе Вам провести розрахунок теплої підлоги, та запропонує оптимальний для Вас варіант обігріву по доступній ціні. При необхідності, наші фахівці проведуть заміри і розрахунки системи обігріву та монтаж теплої підлоги.

Забезпечте рівномірний обігрів вашого дому. Замовте проектування системи «Тепла підлога», і ми підберемо необхідний тип і кількість матеріалів та розрахуємо вартість електричного опалення разом з установкою та підключенням.

Основні моменти

При здійсненні проектування теплої підлоги необхідно врахувати декілька важливих моментів. В разі, якщо в кімнаті з електричною системою опалення запланована підлога з керамічною плиткою, слід використати один з наступних варіантів:

  • нагрівальний кабель (одножильний, двожильний);
  • нагрівальний мат.

В першому випадку необхідно залити шар стяжки, близько 3-5 см, а потім укладати плитку, як планували.

У разі проектування та монтажу теплої підлоги, якщо немає можливості заливати стяжку, можна використати двожильний мат. Його встановлюють в шар клею для плитки, без підняття рівня підлоги.

Система обігріву під паркет, ламінат, лінолеум, ковролін та інші «плаваючі» покриття передбачає використання інфрачервоної плівки.

Отже, Ви визначились з типом матеріалів для електричної системи опалення. Тепер необхідно провести розрахунок вартості теплої підлоги. Для цього слід звернути увагу на такі нюанси:

  • нагрівальний кабель, мат або плівку слід укладати на корисній площі кімнати—під меблями не потрібно;
  • слід зробити відступ від стін та меблів, які не мають ніжок, на 10 см;
  • від загальної площі кімнати слід відрахувати площу, яку займають меблі та відступи—на отриманій площі і буде ваша тепла підлога.

Розрахунок вартості слід проводити, орієнтуючись на отриману площу. Скористуйтесь фільтром на сайті інтернет-магазину «RDmarket». Оберіть необхідний вид теплої підлоги, та площу під укладку. Розрахунок вартості теплої підлоги готовий.

Що необхідно брати до уваги

Виконуючи розрахунок потужності системи електричного обігріву, зверніть увагу:

  • Якщо тепла підлога встановлюється в якості додаткового джерела тепла, її потужність має бути 136-150 Вт на квадратний метр.
  • При додатковому обігріві холодного приміщення (лоджія, балкон, приміщення на першому поверсі, ванна кімната) слід придбати обладнання з потужністю не менше 170 Вт.
  • Розрахунок системи теплої підлоги в якості основного джерела обігріву проводиться з урахуванням покриття теплою підлогою 70% площі кімнати, при якісній теплоізоляції приміщення. Потужність системи повинна бути не менше 170 Вт на метр квадратний.

Всі розрахунки необхідно проводити якомога точніше — від цього залежить ваш комфорт. Якщо Ви вагаєтесь у будь-якому питанні, краще скористайтесь допомогою професіоналів. Співробітники інтернет-магазину «РДмаркет» мають відповідну кваліфікацію. Ми розрахуємо корисну площу приміщень, необхідну кількість матеріалів та вартість теплої підлоги.

 
ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК